Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek hány cm alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hány cm alatt lévő fiú számít már gáz kategóriának?

Figyelt kérdés
Tehát pl. 180 alatti fiúkkal már nem kezdenétek párkapcsolatot?
2011. nov. 14. 21:11
1 2
 11/19 mus musculus ***** válasza:
De minek kérdezed, ha úgysem hiszed el a válaszokban leírtakat? Én spéci rühellek szószerint felnézni másokra, azt szeretem a legjobban, ha 0-10 centi van köztünk (magyarán 160 és 170 között ideális mindenki, ha csak ezt az egyetlen számadatot vesszük figyelembe). Nem nagyon szeretek határokat szabni, de ha nagyon muszáj, legyen 150 az alsó. Ez tényleg ilyen hihetetlenül hangzik?:D
2011. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83 kiló izom? :D:D::D:D:D Azzal világversenyeket nyernél öcskös! :DD:D:
2011. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Na jó ott vannak még a csontok. De jártas vagyok benne, biológus vagyok.
2011. nov. 14. 21:50
 14/19 anonim ***** válasza:

176 ? Akkor magasabb vagy mint Mike Tyson , Mel Gibson , Marlon Brando , Johnny Depp, Stallone , Robert Downey Jr , Jack Nicholson , Robert De Niro ... stb


ezen ne parázz szerintem... Simán korrekt

2011. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát ha a pénztárcám is olyan vastag lenne, mint az általad felsorolt úriembereké nyamiiiiiiiii.
2011. nov. 14. 21:59
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez baj, hogy ahhoz akarsz igazodni, amit magad körül látsz. Milyen lányokat akarsz vonzani? Akik csak a pénzre meg a külsőre mennek? Nem jó körökben mozogsz, vannak lányok, akiknek nem ez a fontos.. És szerintem neked sem, csak azt gondolod, hogy ezek nélkül értéktelen vagy. Hát nincs úgy.
2011. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
165 cm alatt. :D
2011. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hát huszár már tuti nem lehetsz, ott 185 a limit
2011. nov. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A te magasságod még elmegy. Sztem 175 cm körül van az a határ, ami alatt már csak akkor van esélyed egy lánynál, ha iszonyat jóképű v gazdag vagy.
2011. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!