Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » EZO TV JÓSOK IGAZ VAGY CSAK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZO TV JÓSOK IGAZ VAGY CSAK ÁTVERÉS?

Figyelt kérdés
Azért hozom fel a témát mert ugye ki hinne alapból az ilyen dolgokban.De én felhívtam egy ilyen jóst nem is kell mondanom egy lány miatt.Ő azt jósolta nekem egy év mulva együtt leszünk akkora lesz kapcsolat belőle.De jósolt közelebbit ez a nap ekkor közeledik felém +-5 nap azon a héten a lányt nem is láttam.Pár hónapra rá felhívtam újra akkor már azt mondta,hogy 2013 eleje tehát változott az az 1 év.Akkor jósolta azt is hogy november 8ikán újra találkozok ezzel a lánnyal mert régóta nem láttam +-5nap mondta.Ismét még látni se láttam.Szerintetek?
2011. nov. 14. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sok fölösleges pénzed van. az a jós akinek nincs minden héten ötöse a lottón az nem igazi jós
2011. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Papa, nekik csak az 500+ÁFA kell hívásonként...
2011. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.
2011. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szerencsébe bíznak, illetve abban, hogy annyira elhiszed, hogy x idő múlva bekövetkezik az, amire vágysz, hogy elkezdesz érte tenni, várni fogod és tényleg bevonzod magadnak. Nyilván feltételezik, hogy nem várod üldögélve a sült galambot, de szerintem ezt ők is elmondják.
2011. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
HAZUGSÁG,ha igazi jóslást akarsz menj el személyesen valahova mert igy telefonon keresztül aligha mondd igazat, csak valamit ami az eszébe jut...de ha elmész személyesen, akkor se biztos, hogy nem csalót fogsz ki...feltéve ha tényleg van valaki aki megtudja jósolni jövöt...
2011. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem ma azt jósolták az ezotéria kategóriában hogy ki fogok békülni a barátnőmmel.

Ez mind szép és jónak hangzik, csak az nem stimmelt a jóslattal hogy nincs is barátnőm igazából...

2011. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezért bontják hamar a vonalat még mielőtt bármit mondhatna (az is aki ennyire hisz benne) hogy 'helló nem is úgy van' látatlanban amúgy is azt mond amit akar, de megdumálásban becsülöm őket, hogy a hülyeség ilyen jól jövedelmez egyeseknek.
2011. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó: XD


nekem is volt ilyen h útszéli cigányasszony jósolt nekem pesten. Azt mondta, hogy vigyázzak az üvegholmikkal. Párom is halotta ezt és hazafelé menet jót röhögtünk. Aztán ahogy beléptem a házba párom beb@szta elöttem az üvegajtót és röhögött h "megjósolták" na kb ennyi valóságalapja van ezeknek a sz@roknak

2011. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tom nekem időpontott mondott,hogy mikor közeledik a lány.Én nem törődtem a lánnyal de nem is pont akkor de elkezdett közeledni felém.
2011. nov. 16. 10:40
 10/10 Rostás Gabi válasza:
www.youtube.com/watch?v=ngoGFVJ7pkk
2011. dec. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!