Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jutok el az orgazmusig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jutok el az orgazmusig?

Figyelt kérdés
Miért nem tudok eljutni az orgazmusig? Bármit probáltunk, de akkor sem, Gyógyszert nem szedek, mert nem birom. Tudnak nekem valami tanácsot adni, hogy mi lenne jo.
2011. nov. 15. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Esetlegesen túl kicsi a partnered farka?
2011. nov. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A méretnek nem hinném hogy köze lenne, biztos említetted volna ha olyan kicsi lenne, szerintem ez lelki bajokból fakad, tudat alatt elutasítod a szexet, tartassz tőle, nem tudsz eléggé ellazulni. Nekem is ez a problémám és nekem ha én vagyok felül akkor sok időre rá sikerül. Milyen gyógyszert szedsz?
2011. nov. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Magadban szokott lenni orgazmusod? Tudod mi a jó neked? Mert ha nem maszturbáltál soha akkor azt se tudod, mit szeretsz.

A partnered nem túl ügyetlen/tapasztalatlan?

2011. nov. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!