Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon élő ázsiai srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon élő ázsiai srácok?

Figyelt kérdés

Hol tudnék Magyarországon élő ázsiai fiúkkal ismekedni? Leginkább Debrecen közelében érdekelne hely vagy akár oldalakat is mondhattok, bármit.

Köszönöm :)


2011. nov. 15. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
pest 8ker tele van kinajival ha érdekel...
2011. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és az olyanokat, hogy piac, meg kínai bolt azt hagyjuk, mert már a kínaiba sincs egy darab kínai eladó sem :S
2011. nov. 15. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Van itt annyi mint a szemét, nem volt még általánosba se, és gimibe se olyan osztályom, vagy évfolyamom ahol ne lenne legalább 4 , Amugy meg drága, Budapest - Sárkány center , Ázsi center , kínai piac , ott minden főre 3 jut
2011. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de tényleg DEBRECEN vagy a környéke érdekelne, mivel én is debreceni vagyok. És ismerkedés, kapcsolat céljából érdekelne.
2011. nov. 15. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Debrecenben tele van az egyetem kínaival meg niggerrel.
2011. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem mellett, a templom alatt van egy kávézó. Ott minden ujjadra jut kb. 5 :D
2011. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor asszem meglátogatom azt a helyet :D Köszi :)
2011. nov. 16. 12:14
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem van egy kínai osztálytársam,olyan aranyos, am Debrecenben tanulok. 18/l
2011. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!