Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gombás fertőzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gombás fertőzés?

Figyelt kérdés

pár napja nagyon viszket a hüvelyem, és kicsit sűrűbb a folyásom... tudnátok segíteni, hogy mit csináljak? muszáj dokihoz menni,nem lehet valahogy itthon megoldani a dolgot? Illetve mitől kaphattam el? Még szűz vagyok. Az előfordulhat, hogy ha a barátom cigizik, és orálisan kielégít, akkor úgy elkaphattam?


Előre is köszi


2011. nov. 15. 23:09
 1/4 WhiteLabel ***** válasza:

Nem valószínű, de elkaphattad közös törölköző használtnál, ha esetleg gombás a barátod, vagy strandon akármi lehet..

De a doki megmondja a tutit, menny el, inkább mint szenvedj, szülőknek is nyugodtan szólhatsz, ők is tudják hogy nem csak szextől lehet ilyen bajod.

2011. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát közös törölközőt nem használok senkivel, mivel csak apával élek, és külön fürdőnk van . Strandon meg nem jártam mostanában. itthon nem tudom kikezelni? Nekem anyum mesélte, hogy régebben kapott hüvelygombát, és kamíliás vízben ült párszor, és azzal elmúlik. ez igaz?
2011. nov. 15. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne kezelgesd otthon.. mert akármi bajod is lehet.. és gombás fertőzések akár meddőséget is okozhatnak idővel.. nem játék az ilyen... semmi gond nem lesz abból ha elmész nőgyógyászhoz.. nem kell magad szégyellned sem.. hisz ahogy már írták is akárhonnan el lehet kapni.. nem csak szexuális úton.. és a nőgyógyász amúgy is fogja látni hogy szűz vagy még.. majd ő felír neked rá kúpot vagy krémet.. de menj el.. az a biztos... ne húzd és tesztelgess otthon...
2011. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LadyLee ***** válasza:

A gombás fertőzést bárhonnan összeszedhetted - nem feltétlenül, sőt nem is elsősorban szex útján kapja el az ember lánya, pláne nem orális szextől.


Bár a tünetek alapján más is lehetne, de ha tényleg szűz vagy, akkor a gomba a legvalószínűbb (meg egyébként is az a leggyakoribb).


Szerintem menj el vele orvoshoz, az a legbiztosabb.

2011. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!