Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti örülnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek ilyen karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Tudom, korai még ilyet kérdezni, de nekem mindig hatalmas fejtörést jelent a karácsony. Nem akarok a barátomnak haszontalan kacatokat adni, amik tök személytelenek. Idén arra gondoltam, hogy azt kapná karácsonyra, hogy befizetem egy luxusautó tesztvezetésére/próbavezetésére (nem tudom, hogy mondják ezt) mert nagyon szeret vezetni, motorozik, quadozik rendszeresen, az autóját is nagyon szereti. Szóval mit szólnátok egy ilyen ajándékhoz, amit igazából nem kaptok kézhez?
2011. nov. 17. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem rohadtjó ötlet! és eredeti!
2011. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vezetek és nem érdekelnek az autók se annyira, de az ötlet ettől még remek..:)


Nosza hajrá valósítsd meg:)

2011. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne luxusautó legyen, hanem inkább sportkocsi. :) Csak mindent ésszel a részéről. :D
2011. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó, én nem értek a kocsikhoz, emiatt sokszor meg is kapom a magamét :D majd valamelyik barátját megkérdezem, hogy milyen kocsit kellene keresni. Örülök, hogy jó ötletnek tartjátok :)
2011. nov. 17. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék. De attól még a barátod örülhet neki, ugyanis nem vagyunk mind egyformák.
2011. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te minek örülnél? mert mint írtam, gondban vagyok az ilyen ajándékozásokkal, szóval bármilyen más ötletre is kapható vagyok :)
2011. nov. 17. 11:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a bringás dolgokat szeretem, úgyhogy valami azzal kapcsolatosnak. De mondom, ha a te barátod a kocsikért van oda, akkor nyilván neki ez tetszeni fog. De azt tudnod kell, hogy ezek nem olcsó mulatságok ám.
2011. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Te minek örülnél? mert mint írtam, gondban vagyok az ilyen ajándékozásokkal, szóval bármilyen más ötletre is kapható vagyok :)"


Szerintem erre nem fogsz hasznos választ kapni, mert mindenki másnak örülne. Te ismered a barátodat, neked kéne tudnod mit szeret, vagy minek örülne. Engem például rohadtul nem érdekelnek sem az autók, sem a motorok, de lehet, hogy őt igen.

2011. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi Morning Show :-)

Amúgy jó ötlet

2011. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Balu Kapitän válasza:

Tanácsot tudnék adni...

Ha a barátod oda van az autókért...meg szeretnél adni neki egy ilyen ajándékot..akkor nézd meg ezt az oldalt..

Tudom,ott leírt dolgok az autóról nem sokat mond...

de megpróbálom "női" nyelvre lefordítani

Ez az autó egy 4kerekű motor...olyan gyors

az oldal,itt körbe nézhetsz

[link]

remélem tudtam tippet adni

2011. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!