Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek, de ő nem szeret viszont. Elhitette velem, hogy szeret, aztán kiderült, hogy csak játszott velem. Nem tudom elfelejteni a vele töltött perceket, mindenben csak őt látom, és 1 cseppnyi életkedvem sincs már. Mit tegyek? 22/F
2011. nov. 17. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Húú haver, mintha magamat látnám...velem ugyan júnuis végén volt, hogy fél év barátság után randiztunk, beleszerettem és a 3. randi után kinyögte hogy maradjunk barátok...velem az volt a szerencse hogy 80km-re lakott.

Én azt tanácsolom, hogy töröld le msn/ facebook/ telókönyvből és legyél sokat a barátaiddal! Én közel négy hónapig szenvedtem miatta...azóta nem találtam olyan lányt mint Ő. Emellett ismerkedj más lánnyal, aki majd elveszi az eszed, de egyenlőre még nagyon nehéz lesz :S

18f

2011. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de a helyzetem ugyanaz. Legjobb dolog amit ilyenkor tehetsz, hogy a barátaiddal vagy, mellettük talán kevesebbet gondolsz majd a lányra. Én is a barátaimmal sokat találkozok mostanság, bár velük is sokat gondolok a fiúra, de mikor észreveszik, hogy szomorkodok, megpróbálnak felvidítani :) Amúgy meg csak az idő segít gondolom. Én is most, 3 hónappal a csalódás után kezdem azt érezni, hogy van kedvem élni...


19/L

2011. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el hedonista életet élni és dugj meg akárkit! :)
2011. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam, három hónap telt el a csalódás után. Még mindennap eszembe jut az a fiú akiért mindent megtennék még most is :( Legyél a barátaiddal, ne ülj egyedül a szobában szomorkodva
2011. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó, hány éves vagy?
2011. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18
2011. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az élettől citromot kaptál, készíts belőle limonádét!! (vagy kérj hozzá Tequilát)
2011. nov. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!