Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tünetei lehetnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tünetei lehetnek ha valaki allergiás a síkosítóra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos én például allergiás vagyok rá,és nekem iszonyú viszketést,meg bőrpírt okozott odalennt!Azt hittem megbolondulok,rettenetes volt.

Először azt gondoltam valami baci vagy gomba,aztán kiderült,h allergia!Sajnállak,ha hasonló cipőben jársz!

23l

2011. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15:04 ugye tudod h több féle is van? Van vízbázisú, olajbázisú, szilikonbázisú, etc... szal attl h az egyikre allergiás vagy nem dől össze a világ
2011. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, de a tunetek hasonlóak. Az óvszeren lévore nem reagált így a borom. Sot ugyan ennek a fajtának minimális használatától sem. De most nagyobb mennyiséget használtam és hát...
2011. nov. 18. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 15:28

khm,köszi most újat mondtál!

a víz-és az olajbázisúra is allergiás vagyok,ezért

a többivel már nem kísérletezek!

Szerencsére ritkán szorulok(szorulnék) a használatára,ezért a fenti okokból kifolyólag inkább más módszerhez folyamodunk.

2011. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!