Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog (más természet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog (más természetű persze) aminek a fiúk olyan szinten örülnek, mint a lányok pl virágnak/csokinak/vacsorameghívásnak meg ilyen figyelmességeknek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze...

Plazma, tablet, PSP, horgászbot, videókártya, Brembo felni... sorolhatnám. :)

2011. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca.. ***** válasza:

van... sztrip tánc, szopás, vacsora, süti, sör, egyéb apró "ajándékok" az ágyban...

csupa sokkal hasznosabb dolog mint a virág:D

2011. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs első, nem kötekedés, de a Brembo az fékeket gyárt, nem láttam még ilyen tipusú felnit, de ez nem azt jelenti hogy nincs is, csak én nem hallottam még róla.

Kérdező:

Igen, az első jól írta, ilyeneknek örülnek általában, de nem minden fiú.

2011. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a fiú szereti a lányt minden hülye apróságnak tud örülni... Ha már régebb óta együtt vagytok csinálj ilyen kuponokat, hogy masszázs, szex, saját vacsi stb. Amiket nálad lehet beváltani :PP Szerintem tök aranyos :) Vagy vegyél egy szív alakú csokit és csempészd a zsebébe (Ezt inkább hidegebb időbe nehogy beleolvadjon xD)
2011. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a másodikkal értek egyet, amit az első írt, az kb az ékszer férfi megfelelője lenne, de én őszintén szólva ilyen drága ajándékot csak karácsonyra szeretek kapni. Ráadásul úgy, hogy én választom ki.

A virágnak és a csokinak a sör, a saját készítésű vacsi, egy pár zokni (nálam örök fogyóeszköz), vagy az asszonypajti szexi fehérneműben a megfelelője.

2011. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 WhiteLabel ***** válasza:

hmm, brembo felni, most vettem:D

Örültem magamnak ám:D

2011. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamóca.. ***** válasza:
100%

jólvanmár felni meg tablet, én meg egy pónit kérek:D

egy: felni nem egyenlő csoki.

kettő: megnézném én magamat kocsialkatrész vásárlása közben... és én még nem is vagyok a vészes kategória. de képzeljétek el ahogy a barátnőtök bemegy:

-és milyen kocsija van a párodnak?

-ó hátt pirooos *.*


lesz ám meglepi...:DD

2011. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
Felni vagy nem felni, ez itt a kérdés! :)
2011. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Plazma,tablet,psp..

És még a nők kérnek drága ajándékokat... Ennyi erőből engem meg vigyenek el Majorkára egy hétre,ha már plazmát ajándékozok.

Nem tartozunk a felső 20 ezerhez.

/Nem vagyunk milliomosok./


(Remélem nem komolyan írtad első :D )


Ami az orált illeti.Ez mitől extra? Mintha az aktualis barátnő egy szex kellék lenne vagy prostituált.Fúúj

Én sosem tekintettem a nyalásra úgy,mint egy "ajándékra".


Tudom 5 éves válasz,valószínüleg családosok vagytok már,de muszáj volt írnom!


N22

2016. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!