Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik érzelmi nimfománia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik érzelmi nimfománia?

Figyelt kérdés

Engem nem az orgazmus hiánya hajt ,hanem az tölt el izgalommal hogy egy új emberrel érzelmileg is kapcsolatba kerüljek. Nem volt sok kapcsolatom és az exekkel jóban vagyok ,viszont az utóbbi időben erősödött fel ez a jelenség . Korábban hosszú kapcsolatban voltam -aztán megszaporodott kicsit a néhány éjszakás 'barátkozások' száma ..(jahh és sosem csináltam részegen ,vagy olyannal akit aztán megbántam!!)

Vagy az is lehet h nem éltem még ki magam ??


Normális válaszokat ,köszönöm.


25l


2011. nov. 20. 03:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Érzelmi nimfománia?? :D Micsoda új fogalom :D


Soha nem hallottam még ilyenről...

Kicsit fejtsd már ki bővebben, hogy hogyan nyilvánul ez meg :) Szeretsz teljesen ismeretlen emberekkel ismerkedni? Mit értesz azon, hogy érzelmileg is kapcsolatba kerüljél velük?


Nem lehet, hogy a sok egyéjszakás kalandok miatt kiégtél szexuálisan és inkább érzelmekre vágysz? Olyanokra akik nem csak dugni akarnak?


Azt kötve hinném, hogy nem élted volna ki magad, volt alkalmad rá bőven :D Inkább az ellenkezőjét tudnám elképzelni, de ahhoz meg még túl fiatal vagy :)


21F

2011. nov. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Giovanni ***** válasza:

Miért ne létezne? ha létezik minden szar ez miért ne létezne? Maga a nimfománia mint szó erre nem jó vagy jó?o.O

Szerintem ez tök oké.

2011. nov. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nimfománia = beteges és korlátozhatatlan vágy a szexre bárhol, bárkivel (kutya, nagyapa, uborka)


a te esetedben érzelmi kapcsolatra vágysz, ami teljesen oké

2011. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megsúgom, a lányoknak ez kell, nem tudom, mennyire kaptad meg, és most keresed.
2011. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!