Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostan barátommal sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostan barátommal sokkal más a kapcsolatom, mint ez előzővel. Olyan tökéletesnek érzem, lehet, hogy hülye kérdés, de talán ő lehet az igazi?

Figyelt kérdés
Hiszek abban, hogy az embernek több nagy Ő is lehet az életében, mindegyik kapcsolatból okosabban, tapasztaltabban jön ki az ember. De ő most más, ilyen még nem éreztem soha. Ő lehet az Igazi Igazi? Az i igaz, hogy filózás helyett inkább élveznem kellene az egészet. De veletek volt olyan, hogy úgy éreztétek, ő lesz az, igen, erre mégsem lett?
2011. nov. 20. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan hogy úgy éreztem végre megtaláltam Őt... erre dobott egy másik lányért :)

bár remélem nálatok nem ez lesz :) és tényleg úgy van ahogy írtad... ne ezen filózz hanem élvezd :) a többi majd úgy is eldől idővel :)

2011. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ő lesz az, igen, erre mégsem lett"


Igen,sokszor éreztem már ezt.Túl jók voltak,és vége lett ezeknek a kapcsolatoknak.Általában velem szakítottak.Aztán mikor végre megint így éreztem,nem sokkal később lehullt a rózsaszín köd és én szakítottam...

Már annyi dolgon túl vagyok,hogy a mércém olyan magas,hogy talán ez miatt nem lesz senkim :D

2011. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Termeszetesen hasonloan kell ereznunk minden kapcsolatban magunkat. Hiszen ha tudnank, hogy nem o az igazi, akkor bele se vagnank. A legjobb kapcsolata az embernek altalaban mindig a jelenlegi. Ha ugy erzi valaki, hogy az elozo kapcsolata jobb volt, akkor altalabna szakit a jelenlegivel, mert tudja, hogy kaphat jobbat is. (Man ha esszel is gondolkodik az ember)

Most en is ugy erzem, hogy megtalaltam az igazit, elozovel is igy voltam. Az ember probalja azt mondani, hogy ez most tenyleg mas, tenyleg jobban szereti, valojaban csak arrol van szo, hogy nem ugyan az az ember a parunk, ezert na na, hogy mas a kapcsolat. Az, hogy megtalaltad az igazit, csak hosszu evek utan derul ki, hogy tenyleg igazad volt e, mert ha hosszu evek utan is szereted, megvan a vonzalom es szepen bantok egymassal, akkor tenyleg o az.

Mi 8 eve vagyunk egyutt, talan mar elmondhatom, hogy megtalaltam.

2012. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!