Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok könnyebb férfinak lenni? Ha igen miért? Vagy miért nehezebb? Szívesebben lennétek férfiak inkább?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem lennék fiú.Mivel általában afiuk köllenének hogy kezdeményezzenek párkapcsolatkor,én meg szégyenlős vagyok nehezen menne.Még igy hogy lány vagyok igy se randíztam még eza problémám miat , nem mintha nem akaran járni velem senki.Bár a fiuk érdekesebbek , viccesebbek átlagban mint a lányok.
2011. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hat csak az miatt max hogy nem kell menstrualniuk meg nincsenek minden fele nöi gondjaik,de amugy nem lenek pasi,
2011. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nekik sincs könnyű helyzetük. De ez érdekes kérdés, mert ha egy bunkó állat lennék, akinek a lábai előtt ott hevernek a lányok, akkor oké, de inkább akkor se.

Ha meg egy normális srác lennék tele érzelemmel, akkor meg ugyanolyan helyzetben lennék mint most lányként.

Nem cserélnék velük, de a férfiaknak nincs gondjuk a havi ciklussal.

2011. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak amiatt lennék férfi, hogy szerintem akkor biztosabb jövőm lenne, könnyebb lenne munkát találni, komolyabban vennének. Meg hát ugye a szokásos női dolgok sem hiányoznának (havibaj, állandó bajlódás a jó kinézetért, stb.). Viszont párválasztásnál még a mostaninál is nehezebb dolgom lenne, még nőként is nagyon irritál a mostani fiatal lányok nagyrésze. Szóval összességében szívesebben vagyok nő :) 21L
2011. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amikben könnyebb, vannak dolgok, amikben nehezebb. Én szívesebben lennék egyébként férfi, mert úgy kevésbé vagyok védtelen, ha egyedül mászkálok, nem engem akarnak meg beginázni, megerőszakolni, nem követnek, zaklatnak annyit, mint most, nőként (hasonló testalkatú férfiként, elég ha morcosan azt mondom egy kéregetőnek, nincs pénzem, és békén hagy, így meg volt, hogy megpróbáltak megtapogatni meg egész háztömbön keresztül követtek). Nem kellene azon aggódnom, hogy terhes leszek-e, és ha gumit veszek, akkor nagy valószínűséggel a nőt sem ejtem teherbe.
2020. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!