Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elérhetem ezeket a méreteket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérhetem ezeket a méreteket? Mennyi időn belül?

Figyelt kérdés
173 cm vagyok, a méreteim: mell:86, derék:69, csipő:96 és szeretnék 90-60-90es lenni vagy az alatti méreteket, mert a modellkedéshez ez szükséges.. diétázom, kardiozom, zsirégetőt szedek, és jövőhéten megyek speedfitnessre.. állitólag 1cm 1kg.. most 59 vagyok tehát ha9-10 kg-ot fogynék jók is lennének a méreteim.. mit tegyek-egyek pontosan? és mennyi idő ezt elérni? köszönöm a válaszokat 16/L
2011. nov. 20. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miért akarod ilyen fiatalon elb*szni az életedet... szerintem igy is szép az alakod... minek akarsz ahhoz a sok photoshopos r*banchoz hasonlítani?
2011. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen ne irjatok ilyeneket! arányaimban és arcberendezésemben állitólag erre születtem, szeretném kihasználni ezt.. utazni világot látni nyelveket tanulni hirnevet szerezni.. nem akarok anorexiás lenni csak vékony és szálkás testet.:)
2011. nov. 20. 20:40
 3/15 WhiteLabel ***** válasza:
zsírégető szedését ha abbahagyod, vissza fog jönni jó néhány plusz kiló, viszont sokáig nem szedheted mert károsítani fogja a szervezetedet.
2011. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem bőven elég amit tolsz... Én két hónap alatt adtam le 17 kilót, de még csak megközelítőleg sem csináltam ilyen dolgokat mint te.

Egy hónapon belül szerintem simán meg tudod csinálni.


De egy képet azért posztolhattál volna, marha kíváncsivá tettél, hogy ugyan miből akarsz még fogyni :D Mert az adatok alapján tökéletes lehetsz.


21F

2011. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
máshogy is tudnál világot látni... mondjuk ha elmész sportolni. Egészségesebb és legalább nem kell minden második fotósnak széttenned a lábadat...
2011. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 atilis ***** válasza:
Majd felébredsz, aztán örülhetsz ha zsíros kenyérrel tömheted a kölyököd képet 17 évesen.
2011. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kiskoromban sportoltam, különösebben nem voltam nagy tehetség.. mindenki csinálja azt amihez ért.. nem ez volt a kérdés! de köszönöm nagyon unatkozhatsz, mielőtt nem próbáltad és nem kaptál ajánlatot fotósoktól hogy tedd szét a lábad és kapsz munkát az előtt ne itélkezz és irkálj ilyen marhaságokat.. az ilyen nagyon ritka..
2011. nov. 20. 21:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Vagy csak nagyon naív vagy ég és nem is olyan ritka!

De igazad van, mindenki csinálja amihez ért!

Te ehhez értesz?

:D

2011. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*még
2011. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

pont ugyanilyen méreteim vannak, bár én 177 cm vagyok..

hát, én a derekamat olyan 63-ra szeretném, a hasamat (köldök alatt 84, pedig úgy hogy szépen igazodjon a derekamhoz..)

sok sikert!

bár azért az arcod is fontos.

hova akarsz jelentkezni? én a VM modelt, visage, elite-t ajánlom, de szerintem érdemes a külföldi IMGnél is megpróbálni oda is internetesen lehet jelentkezni. megéri végülis.

2011. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!