Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég vettem észre, hogy kezd megtetszeni egy fiú haverom, azonban pont a legrosszabbkor. Hogy verhetném ki a fejemből ezt az egészet? Nem szeretném tönkretenni a barátságunkat=/

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve ismerjük még csak egymást, és nekem valamiért van egy olyan szerencsétlen(?) tulajdonságom, hogy a fiúknál mindig csak haver kategóriába kerülök, magam sem tudom miért, elvileg nem vagyok ronda, vagy mi, bár nem sok önbizalmam van. Viszont a lényeg, hogy én eddig nem is vettem észre semmi gyanúsat, havernak, barátnak éreztem mint ahogy ő is engem, imádtam dumálni, röhögni meg hülyéskedni vele, stb. Mivel messze lakunk egymástól, nem is találkoztunk túl gyakran. Úgy egy hónapja merült csak fel bennem a fura gondolat, hogy így megállapítottam magamban, hogy tulajdonképpen ő amellett, hogy tök jó fej, kedves, aranyos, rendes (amit mostanában sajnos úgy látok, hogy ritkaság a fiatal srácoknál, ezért is látom őt kb egy kincsnek pl az osztálytársaimhoz képest... =()Emellett még helyes is, és az érdeklődési körünk is fedi egymást többnyire. Ez csak azért fontos, mert nem ismertem még senkit aki ilyen lett volna=( Viszont akkor nem tulajdonítottam a dolognak túl nagy jelentőséget, úgy voltam vele, normális ha az ember egy barátjáról mint emberről véleményt formál, és ha nekem az a véleményem, hogy amúgy ő egy tök jó srác, akkor ezzel nincs semmi gond. Eddig nem is volt. Viszont nemrég megtudtam, hogy barátnője lett, és mintha akkor kapcsoltak volna fényt nálam, egyszerre jöttem rá, hogy mekkora szerencsétlen vagyok, hogy nem lehet igaz, hogy megtetszett egy haverom... el nem tudtam képzelni hirtelen, miért fáj ennyire, hogy összejött egy lánnyal:/ Nagyon félek, hogy ha találkozunk újra, észre fogja venni a viselkedésemen, hogy valami nem oké, viszont mint barátról, nem szeretnék lemondani róla. Nagyon elkeseredett vagyok, mit tehetnék, hogy elfelejtsem ezt az egészet, és újra csak barátként nézzek rá? Ráadásul idősebb is vagyok, meg minden. Még ha nem is lett volna barátnője, nekem úgysem lett volna esélyem nála, mert túl csúnyának tartom magam, és ott a távolság. De nem szeretném, ha rosszban lennénk, és nem tudom, hogy kezeljem a dolgot magamban, úgy hogy közben ne kelljen megszakítanom vele a kapcsolatot. Neten jól tudom leplezni, de nagyon félek, hogy élőben meglátszik az ember arcán az ilyesmi... =( Azért kérek segítséget, mert amúgy sincsen túl sok tapasztalatom az ilyen érzelmek terén, és névtelenül kevésbé érzem rizikósnak a kérdést. Nem akarok kockáztatni, hogy rájöjjön, de a legtöbb ember akihez fordulhaték, közös ismerős. =/19/L
2011. nov. 21. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt:

[link]

Másrészt pedig, ha netán x idő után szétmennének, és te még mindig szabad lennél, és még mindig érdeklődnél iránta, akkor másrészt:

[link]

2011. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmesélem velem mi történt:


Rengeteg barátság megy tönkre ezen, egyik lánybarátomba szerelmes lettem, de ő mondta, hogy bármennyire is kedven, egyszerűen nem úgy nem gondol rám úgy és nem is fog! Én viszont megőrültem, ha nem volt a közelemben, kezdtem eléggé elhagyni magam, ezért megbeszéltük, hogy most egy ideig ne találkozzunk, de dumáljunk...


Után a minden jól ment, az idő elfeledtette velem a dolgot, megint barátként tudtam kezelni, olyan 2 napig, aztán megint, beleszerettem, ezúttal bár nem akartam tönkre tenni titkoltam, úgy tettem mintha nem lenne semmi, ez 2-3 hétig ment aztán egyszerűen megint kitört belőlem elmondtam neki, de ő sajnos most sem tudott mást mondani.


Így a végső megoldás, amit csinálni fogok, hogy bye-bye, és megszakítok vele minden kapcsolatot, egyszerűen az a lelki stressz amit átéltem emiatt, azt én nem tudtam elviselni :|

Nem mondtam meg neki, hogy mostantól nem beszélünk, egyszerűen látni nem bírom!


Bármennyire jó barátok voltunk sajnos ez lett belőle, remélem rájön magától majd, hogy mi az ábra, én beszélni nem szeretnék vele többet.

(sajnos nem segítség, de ha akkor megszakítom a kapcsolatot akkor 6 hét gyomorfekélyt megspórolok)

2011. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elolvasom, remélem tudok belőle valami hasznosat meríteni. Azt nem tudom, hogy normális-e, ha ebben a szituban úgy érzem, hogy most hogy barátnője lett, nekem nincs jogom vele lenni, beszélgetni stb, mivel sajnos véletlenül úgy alakult, hogy többet kezdtem el érezni mint szabadna. Természetesen nem állnék közéjük soha, vagy ilyesmi. Csak idiótán érzem magam... mégis félnék eldobni a barátságot emiatt. Inkább a minél gyorsabb felejtésre keresek megoldást, nem azt akarom kivárni, hogy szétmenjenek. Nem is tartom magamtól valami szép gondolatnak, hogy arra várjak, hogy egy barátomnak rossz legyen, mert ha szeretik egymást akkor neki rossz lesz, ha szétmennek, és én nem szeretnék ilyen önző lenni, hogy erre várjak:(
2011. nov. 21. 16:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Uh =( Ezt rossz volt olvasni :( Én azért még szereténk optimista lenni és hinni benne, hogy tudni fogom barátként kezelni. Nem érzem úgy ,hogy veszélyesen szerelmes vagyok, iknább úgy fogalmaznék, hogy megtetszett a srác. És mivel elég messze lakunk, így nem vagyok kitéve annak hogy gyakran lássam, és bízom benne hogy ez a kis váratlan fordulat amilyen gyorsan jött úgy el is fog tűnni. De köszi hogy elmesélted a saját példádat, még ha nem is pozitív példa :')
2011. nov. 21. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:

"nekem nincs jogom vele lenni, beszélgetni stb,"


No, ezt most azonnal verd ki a fejedből, mert ilyen NINCS. :)


"mivel sajnos véletlenül úgy alakult, hogy többet kezdtem el érezni mint szabadna"


Arról tudatosan vajmi keveset tehetsz. De amíg...


"nem állnék közéjük soha, vagy ilyesmi"


...addig minden a legnagyobb rendben van.


"mégis félnék eldobni a barátságot emiatt."


Hát ne is.


'nem azt akarom kivárni, hogy szétmenjenek. Nem is tartom magamtól valami szép gondolatnak, hogy arra várjak, hogy egy barátomnak rossz legyen'


Nem is azt mondtam, hogy várj erre. Azt mondtam, hogy ha mindentől függetlenül úgy alakulna, HOGY, és te is pont szabad lennél abban az időpontban, ÉS még mindig érdekelne a srác, AKKOR. De ha addig találsz valaki mást, és ők is együtt maradnak, az is ugyanolyan jó. Barátok attól még mindig lehettek. :)

2011. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha nincs férfi és nő között barátság. Az egyik mindig többet akar, vagy a másik is. Nekem is van hasonló sztorim, az én "barátom" kb 4 évig váltogatta a barátnőit, míg észre nem vett egy alkoholgőzös buliban. Én már tudom a leckét, megtanultam. Amúgy, ha tetszik, szeretnéd, akkor tessék odaállni elé, a megfelelő pillanatban! A mai pasik amúgy sem tudnak igazán nőzni, és ha sikerül is nekik összeszedni valakit, hamar elrontják a dolgot. És ha ez megtörténik, nincs más dolgod, csak segíteni neki a továbblépésen. Lehet nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok(csak magamból kiindulva mondom, a volt legjobb baráttal 3 hónapot kaptunk, viszont jelen állapotomban a férjem a legjobb barátom:) ), de érdemes megpróbálni. És ne félj tőle, hogy nem fogod tudni leplezni csalódottságot, mert minden nő jó színész..
2011. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!