Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha hirtelen átváltozná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha hirtelen átváltoznátok férfivá hogyan csajoznátok? Hogy hódítanátok meg a nektek tetsző nőket?

Figyelt kérdés
És nem ér azt írni, hogy nem kellene csaj.Képzeljétek el hogy átváltoztok örökre.
2011. nov. 21. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már csajoztam egyszer és működött, legalábbis úgy reagált rám a lány, ahogy egy fiúra tette volna, ha az nagyon bejön neki. Ez ilyen téves leszbi próbálkozás volt, de mivel sikeres volt, úgy csinálnám ahogy akkor.
2011. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Ha beszélsz, ha udvarolsz, ha jó pofizol, ha bókolsz, akkor elmehetsz a büdös p*csába!"


"Hát igenis a külső számít! Nem kell egy k*rva szót sem szólni, nem kell semmit csinálni, csak jól kell kinézni!"

2011. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szórakozóhelyen,kávézóban,moziban ill mindenűtt próbálkoznék beszédbe elegyedni a csajokkal.Szimpátia után egyből telszámot kérnék és másnap már felhívnám!
2011. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Zsírkönnyű lenne.

Elmennék sportolni, hogy jó testem legyen, tükör előtt begyakorolnék valami sármos nézést, mivel eddig is dolgoztam, gondolom ezt férfiként is megtehetném, beöltöznék szexin, (mármint nem b.uzisan, hanem ahogy tudom, most lányként hogy szexi egy fiú), aztán leszólítanám az összes csajt aki kicsit is tetszik, amelyik meg hajlandó szóba állni velem azzal további randit is terveznék. :D

Ennyi.

2011. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
milyen neked a szexi ruha írd le szín, stílus, póló vagy ing? farmer vagy mittom én, divatos vagy sportos.....pl egy buliban
2011. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én eddig csak cseten próbálkoztam csajozni. Öt perc alatt összejött egy lány msn címe, úgy, hogy nem is tudott rólam semmit:)
2011. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha vonzó számomra az illető akkor amiben szexis szerintem:

sima egyszerű fekete póló és sötét farmer

(semmi extra!)

2011. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú de élvezném :)) Titokzatos hódító lennék, miközben én lenyűgözöm azzal, hogy a gondolataiban olvasok. De ő nem tudna az enyémben. Újra és újra meglepném, kíváncsivá tenném, elérném, hogy még ha ellenszenves is voltam vagy vagyok, motoszkáljon benne valami és ne hagyja nyugodni, hogy meg akarjon fejteni, ismerni engem... heh... most írtam le az exem taktikáját XD lol


de akkor is így csinálnám :D


22/L

2011. nov. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez most olyan hogy ha te nővé változnál hogyan pasiznál?:D gondolom sehogy :D nah kb ez is ilyen
2011. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!