Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem féltékennyé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog, de utána akarok járni hogy ő mit érez irántam. Van egy fiú az osztályba akivel mostanába eléggé jól elvagyunk. Nem járunk meg semmi... Az volt hogy ma szerelmet vallott nekem egy srác (nekem nem tetszik) és ezzel hogy lehetne féltékennyé tenni aki nekem tetszik? mondjam meg hogy egy srác szerelmes belém és hogy nem tudom mit tegyek, segítesz? Vagy mi? Van 1 barátnőm akinek mindent. Ő tud még segíteni az ügyben.
2011. nov. 22. 14:58
 1/6 anonim válasza:
hát igen, nem szép dolog.. szerintem ne akard féltékennyé tenni, mert lehet visszanyal a fagyi és majd te is ilyen helyzetbe kerülsz. ki lehet ezt máshogy is deríteni mit érez irántad
2011. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
.
2011. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kabbe a faszát aztén kész
2011. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
gratulálok! te is a napiszarra vagy való, ott kommenteljél ne itt!! még jó, hogy 60-as IQ-val is lehet már regisztrálni
2011. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem érdekled, úgyse lesz féltékeny, akár elötte kefélhetsz, az se fogja érdekelni..


másképp is ki lehet deríteni mit érez irántad, ez egy ostoba gondolat

2011. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért hiszitek, hogy ez hatásos?
2011. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!