Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most baj? Ez gáz?

Figyelt kérdés
az egyik osztálytársam mondott valamit hogy ő mindig a lyukba teszi az izéjét. én meg erre mondtam hogy ki hegyezed a cerkádat? :p ő meg erre elkezdett oltogatni hogy milyen perverz vagyok lány létemre meg hogy így egy fiúnak se kellek meg hogy egy ilyen lánynak nem szabadna mindig "arra" gondolni. utána meg tesin egy gyerek elém állt és lehúzta a gatyáját én meg egy labdával seggbe b@sztatam és akkor is én vagyok a nagy perverz. vannak az oszályomban nálam 100szor durvábbak akik a szexuális élményüket mesélik el meg hogy milyen pózba meg ilyenek. és az lenne a kérdésem hogy : tényleg ennyire baj hogy "perverz" vagyok? egyáltalán ez olyan nagy dolog? és egy lánynál gáz hogy perverz? 15/L
2011. nov. 22. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a gáz: [link]
2011. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

beetettek ezzel a perverz dumával..


nézzd meg a szótárban mit jelent a perverz szó


én a ceruzát dugtam volna a seggébe annak aki lehúzza a gatyááját elötted


csak hülyítenek, mert tetszel nekik és nem vagy mű csaj

2011. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
háhá nem hiszem hogy tetszenék nekik de az lehet hogy be etetnek :D
2011. nov. 22. 17:40
 4/8 Krumplibetyár ***** válasza:
Hagyd őket a francba, idióta egytől egyig. Nem vagy perverz egyáltalán!
2011. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ez tuti nem perverzió ás szerintem nem gond ha 1 lány "arra" gondol :)
2011. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Te azt mondtad: Kihegyez egy ceruzát

Ő meg azt, hogy: Az izéjét lyukakba teszi.


Nem hiszem, hogy te vagy a perverz.

2011. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát te nem vagy perverz inkább ő.

Vagy csak hülyék.

2011. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Deathnote válasza:
kb csak hulyulnek vled xD vagy szivatnak. az semmi annyiért olyan nagy perverz lennél ohh:P
2012. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!