Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodhatok, eddig mindig könnyen ment a lányokkal, többször is előfordult, hogy több lánynak bejöttem. A mostani eset viszont azért különleges számomra, mert ez a két lány szöges ellentétei egymásnak, mégis mindkettőhöz vonzódok, nem tudok választani.

Szóval:


Egyik lány: nagyon kedves, aranyos, beszédes lány. Mikor elkezdtem flörtölni vele, kapható volt rá, hosszú szemezések voltak köztünk és egyértelmű jelzéseket küldött. Sokat lehet vele beszélgetni, vicces lány, nagy baráti társasággal, gyakran jár bulizni. Ha már pár napja nem beszélünk, máris hív, vagy rám ír, hogy mi van velem. Ami a külsejét illeti: elég magas (170 cm körül), formás, de egyáltalán nem duci, nagy kék szeme és szőke haja van. Csajosan öltözködik, mindig kifogástalan a kinézete, sok kiegészítő, színes cuccok.


Másik lány: Első dolog, ami eszembe jut róla, hogy aranyos, édes, mindig mosolyog. Ő máshogy fogadta, amikor szemezni kezdtem (volna) vele, egy kis időre a szemembe néz, de utána mosolyogva elfordul, látszik rajta, hogy tök zavarban van. Beszélni se sokat beszéltem vele, mert nagyon csendes, ha nem szólok hozzá, ő se hozzám (csoport társak vagyunk). Tipikusan olyan lány, aki ha már egy kicsit úgy érzi, hogy fölösleges egy társaságban, akkor lelép (még ha nem is zavar), ha nem hívom, vagy írok neki, akkor napok, hetek is eltelhetnek úgy, hogy nem beszélünk, ő sosem keres, azt mondja nem akar zavarni. Mint már írtam nem sokat beszéltem vele, azaz mikor együtt vagyunk, általában én beszélek ő meg hallgat és mosolyog. Azt mondja nehezen nyílik meg más embereknek. Nem volt még sose pasija, mert visszahúzódó nagyon, nem nagyon jár el sehova. A külsejéről: ő is kb. 170 cm körül lehet, alakra is hasonló, mint a másik lány, formás. Öltözködése elég egyszerű, letisztult, de egyedi, általában semleges színekbe öltözik, szinte kiegészítők nélkül. Mosolygós, barna szeme és hosszú barna haja van.


Tudom, nekem kell ezt eldöntenem, de muszáj tanácsot kérnem, mert mindkettő lányt szeretem (persze ez még nem szerelem) és miután ennyire különböznek, képtelen vagyok választani. Az olyan kommentektől légyszíves kíméljetek, hogy "ez legyen a legnagyobb problémád", természetesen sok problémám van még az életben, de ez kínoz most nagyon.


F/20


2011. nov. 22. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
regényt ne ide írj. szerinted ki fogja ezt elolvasni? dobj fel 2 képet inkább...
2011. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ők örülnének, ha képet rakok föl róluk a GYK-ra. Sajnálom, de ha keveset írok róluk, akkor meg azt kapom, hogy kevés információ... ha valakinek van annyi ideje, hogy elolvassa, akkor annak köszönöm, ha valakinek ez már megerőltető, akkor nem kell írni.
2011. nov. 22. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
én elolvastam, számomra az 1. szimpatikusabb a 2. túl visszahúzódó de te tudod milyen lányra vágysz, a 2. nak is meg van a "varázsa"
2011. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fő különbség kettejük között az, hogy az egyik beszédes, a másik pedig visszahúzódó. Ezt igazából neked kell eldöntened, hogy melyik típus áll közelebb hozzád. Az is fontos szempont lehet, hogy a második lány tapasztalatlan, tehát neked kell "tanítanod".

Talán még az alapján is dönthetsz, hogy külsőre melyik lány tetszik jobban.

2011. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk a 2-es.
2011. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a 2. lányt választanám.
2011. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán az elsőt! :) Legalább priviben küldhetnél képet róluk akkor...de a leírtaidból nekem az egyes számú versenyző szimpatikusabb.
2011. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!