Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk.! Nektek mi jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebe1997 kérdése:

Fiuk.! Nektek mi jön be a csajokba? ; ) (14-17)

Figyelt kérdés
na szóval :'D barna haju vagyok , egész népszerü , néha gonosz :\ és jotanulo.. imádom a divatot mindig pestre járok vásárolni, sokszor lógok a fészbookon .. :$ volt már 4 pasim de ennyi :'DD szóval igen mivel egészítenétek ki ? ja és táncolok (hip-hop) mindennap kivasalom a hajam és sminkelem magam de csak alapozó : ) lécci csak 13-17 éves fijuk irjanak  .
2011. nov. 22. 20:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul egy tucatlány vagy.
2011. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Dilis,divatcsíra : d 16//F
2011. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem te biztos nem kellenél, abból amit leírtál nagyon felületesnek tűnsz. Nekem egyébként csak a kedves lányok jönnek be, kezdeni viszont csak azzal kezdek, aki iránt azért érzek is már valamit. Volt, hogy Plátói-szerelmet éreztem egy lány iránt, megfogott a külseje nagyon, de borzasztó felületesnek és rettentően flegmának ismertem meg. A divatfüggő lányokért sem rajongok, természetesen szeretek szép ruhát látni egy nőn, de csak visszafogottan.

Sminkkel sincs semmi bajom, de azt se szabad egy tizenévesnek túlzásba vinnie, ebben a korban látszik meg a legjobban a természetes szépség, hosszútávon a smink pedig tönkrevágja a bőrt.

2011. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
100%
"népszerű"oké(:tehát magyarul te azok közé a lányok közé tartozol akik beképzeltek és nagyképűek(:hát sajnállak te sose fogsz változni(:
2011. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
90%

Minden kis 13-17 éves pö.cs imádni fog :D

Na de én nem :D

2011. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
13 vagyok,nekem nem kellenél mert felszínes vagy nagyon...ha meglátnál egy jóképű pasit egyből dobnál...
2011. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
74%
Tipikus tiniribi :D Kelleti magát jobbra balra:D
2011. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

utolso decukivagy :$

am annyira nemvagyok gonosz h ha ott egyhelyes pasi dobom a másikat kössz :'D

de am elözöknek hát lehetséges :$

2011. nov. 22. 20:44
 9/41 Fuuton ***** válasza:

Nyilván a külső a legfontosabb az első alkalommal.

Utána mit tudnál felmutatni?

Mert hogy szép vagy meg sportos meg népszerű az kezdetnek jó, de ezen kívül mit tudsz?

Vásárolni meg minek Pestre járni?

Gondolom nem a legolcsóbb cuccokat veszed.

Épp a minap hallottam, hogy pl. van egy Gucci táska 4000 dollárért, aminek az előállítási költsége- na és most kapaszkodj meg- nem haladja meg a 10 dollárt sem.

Na szóval arra akarok kilyukadni, hogy ha ilyen a természeted, akkor jobb ha a, vagy megváltozol, vagy b, kerítesz egy pénzes hapsit, aki pénzel téged.

Nekem pl. fontos, hogy szép legyen a lány, de ez fölött megértsen engem, ne nézzen hülyének, érdekelje, hogy mi van velem, meg egy csomó alap cucc, amit természetesen én is viszonzok.

2011. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Fuuton ***** válasza:
Ja ás 17/F
2011. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!