Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől szexi igazán egy csaj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől szexi igazán egy csaj? Most elsősorban női szemszögből szeretnék erre választ kapni, tehát lányok írjanak magukról vagy más lányokról!

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Attól vagy igazán szexi, ha te igazán annak érzed magad. Ehhez kell az önbizalom (nem nagyképűség) és önmagad szeretete. Ez mind kisugároz és ezt a környezeted észre is fogja venni.
2009. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha igazán magát adja,okos és sokat mosolyog!!!

ezen majd biztos megdöbbennek sokan majd, meg le is fognak pontozni.....

és ezt nem azért írom mert és csúnya lennék, csak sajnos a mai fiúknak nem számít más csak hogy legyen topmodell alakja, szőke legyen nagy mellü az nembaj ha beszélgetni nem lehet vele.....



és akinek nem inge nem veszi magára, nem bántásból irtam csak a gondolataimat mondtam el

2009. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
ha te annak érzed magad akkor az vagy és ne adja a mai fiatal fiúkra én is csatlakozom az eőzö válaszadóhoz minden fiúnak csak a kinézet fontos én szerinteme elég szép vok de minden fiúnak csak azért kellek h feszitsen melletem:( és nem lehet velük normálisan el beszélgetni:(
2009. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszadóval egyetértek, az önbizalom sugárzódik ki egy nőn, de vajon ehhez köze van a külsődnek? Pl. ha egyik nap fáradt vagy és nem úgy nézel ki ahogy szeretnél attól még lehetsz szexi?
2009. máj. 12. 08:11
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
az önbizalom nagyban segít, de ehez kell az hogy elégedett legyek magammal... akkor egyből szexi kisugárzásom lesz. Aztán persze a szexi ruhák, mozdulatok, ringó járás (nem ri*bancos seggrázás) meg a tudat hogy a barátom kíván.:)
2009. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Második válaszolónak sajnos igaza van... Nembaj, ha az IQ-ja 0 és minusz 3 kozott van, csak legyen nagy nmelle és jó segge. Viszont ez tényleg nem mindenkinél van így, csak úgy átlagban tetszik ez mindenkinek... Mondjuk nekem nincs nagy mellem, se valami nagyon jó seggem, szoke hajam sem, viszont általában odavannak értem az emberek. Valószinuleg ez kisugárzástól is fugg... Csak sajnos vannak olyanok és mindig is voltak/lesznek akik ész nélkul a kulsot nézik....
2009. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elsőre csak a külsőt nézik a legtöbben, de mikor jobban megismerik, nem fogja érdekelni őket, ha a természete nem ideális vagy nagyon buta. Ha a nő szép, de buta, nem bánja a férfi, ha a szexre kell neki, de hosszútávon nem fog vele maradni.
2009. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!