Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl hangos szex. Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hangos szex. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt már Veletek hasonló, hogy túl hangosak voltatok a párotokkal és mondjuk a szomszédok nem nézték ezt jó szemmel? Érdekel, hogy hogy reagáltátok le a dolgot, meg az egész helyzet. Hogy mennyire voltak toleránsak azok, akik mertek szólni. Tesztek-e majd érte, hogy ne így legyen. Vagy esetleg olyan is előfordul, hogy hidegen hagy benneteket és folytatjátok tovább?

Azoknak a véleménye is érdekel, akik ezt átélték/átélik illetve szóltak az adott személynek a problémáról. És ha nem szóltak, akkor miért nem. Ők hogy látják a dolgot.


2011. nov. 23. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
en ateltem es nem valami kellemes erzes!ra adasul a pasim apja szolt be :/ na akkor leegett a kpemröl a bör.nem szandekosan voltunk hangosak csak megfeletkeztunk magunkrol...:S rohadt egö volt.es nem kivanom senkinek!en nem mentem ki a szomabol egesz este ugy egett a fejem.de aztan szep lassan elfelejtettuk.azota jobban figyelek!!
2011. nov. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szobabol*
2011. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásodat!

Én ennél kicsit rosszabb szituációban vagyok. Hosszabb ideje megy ez a dolog és most mert valaki szólni nekem (szomszéd). Bár a hosszú idő talán felér egy morgó apukával.

2011. nov. 23. 11:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hat az biztos :D ! azert kicsit szerintem igazodjatok ti is.aztan ha nem tetszik nekik meg igy se akkor igy jartak :))
2011. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen ezentúl maximálisan odafigyelek majd a dologra. Nekik is kellemetlen, aztán meg nekem/nekünk is.
2011. nov. 23. 11:14
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Kár vissza fogni magatokat :) Mikor a szomszéd lázadt ,akkor azzal offoltam, hogy maga is csinálta mikor fiatal volt......
2011. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ebben van igazság. :)

Sajnos én olyan vagyok, hogy ha elrontok valamit akkor utána fülem-farkam behúzva próbálom helyretenni a dolgokat és túl érzékeny vagyok, ezáltal minden kis apróság akár hetekig tud gyötörni. Bár ezt próbálom kiküszöbölni.

De jó olvasni, hogy ki hogy gondolja/látja!

2011. nov. 23. 11:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Én még a szüleimmel élek,a szobám a szüleim szobája felett van...Az ágyam recseg..ezzel kb mindent elmondtam.Mi azért odafigyelünk,hogy egy bizonyos zajszintet ne lépjünk túl,de azért van egy-két olyan alkalom,amikor csak aktus után eszmélünk fel,miután a szobát visszarendeztük az eredeti állapotába,hogy túl nagy a csend körülöttünk..Nos,ha elköltözünk,nem tudom,mennyire fog meghatni egy-egy szomszéd pillantása,vagy beszólása.Ez még a jövő zenéje.:)
2011. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A párom anyja szolidan szólt a páromnak, hogy kicsit vegyünk vissza a hangerőből... :D Azóta azért figyelek, de baromi nehéz számomra. Nem lett belőle probléma, meg tudunk ilyeneket beszélni.
2011. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alvó, evő, szexelő embert nem zavarunk. :D
2011. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!