Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác(gyivis,cigány ) akit nagyon szeretek elv. ő is engem,csak sajnos decemberben el kell mennie egy másik helyre szóval nem lesz többé itt. Ő nem olyan mint a többi kis féreg(cigányokra gondolok) ő nagyon kedves szóval kb.képzelj egy cigányt és annak totál az ellentéte. Mit csináljak? Hagyam és ne szóljak vagy cselekedjek?14/L
2011. nov. 23. 18:33
 1/2 anonim válasza:

Levelezzetek (akár hagyományos levélben is), és ha úgy alakul, hogy tudtok találkozni, akkor találkoztok majd.

Ha nem szeretné valamelyikőtök ezt a megoldást, akkor el kell gondolkozni, hogy tényleg nincs szeretitek ti egymást, vagy sem. Egyébként vannak olyan roma származású gyerekek, akinek megfelelő a neveltetése, szóval ezzel szerintem nincs gond. Ha van rá lehetőség, akkor meg kell kérvényezni, hogy visszakerüljön oda, ahol most van. Ezt nem mindig adják meg, és talán egy ilyen indok kevés is hozzá, hogy szeretitek egymást. 33/F

2011. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem igazán értem, hogy nevezheted a cigányokat "kis férgek"-nek, ha te is egy romát szeretsz. Nem hiszem, hogy kifejezetten különleges lenne, és nem azért, mert ő is "rossz", hanem mert a többi sem az! Ezen szerintem gondolkodj el!


És hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem próbálkozz, mert ha nem teszed, bánni fogod, ha sikerül, örülni fogsz, ha meg nem, akkor sem ártottál senkinek.

2011. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!