Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Punci piercing házilag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Punci piercing házilag?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy apró ékszert a puncimba, de ezzel a kéréssel nem igazán akarok elmenni sehova. Barátnőm azt mondta, ő átlyukasztja, ért hozzá, már több fület is lyukasztott, igaz puncit még nem.

Szóval ezt meg lehet csinálni házilag olyan eszközökkel, amik egy fül lyukasztáshoz is jók?

Fájni fog utána? Mire kell ügyelni? Minden tippet szívesen várok!


2011. nov. 24. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Te bolond vagy?

Szerinted a füled és a nemi szerved egy és ugyanaz?

2011. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy k**vára fog fájni
2011. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztán elfertőződik, de olyan mértékben, hogy se ülni, se pisilni nem fogsz tudni, sőt, ha igazán belecsaptok, akkor lehet, hogy később még orgazmusra se leszel képes. Kell ez? Inkább tégy félre párezret, hogy szakavatott ember szúrja be a pc-t.

Nem, nem vagyok ellene, mert tetszik egyébiránt, de EZT szakemberre kell bízni.

F/41

2011. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy ? :S
2011. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Meglehet csinálni házilag is, de sokkal jobban ügyelni kell a sterilitásra , elötte fertötleniteni kell a puncidat (pl. Betadinnal), utána pedig tisztán tartani, és ha mégis begyullad utána azonnal orvos, akár ciki, akár nem.

És fájni fog nagyon a szurás is, meg utána a piercing helyétöl függöen 2-4 hét a teljes gyógyulás.

2011. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Normális vagyok, pont ezért kérdeztem rá...

És meg is értettem, nem fogjuk házilag megcsinálni.

Köszi!

2011. nov. 24. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem is tudom hogy jut eszebe az embereknek ilyen hogy hat agyik baratnom mar atszurt fulet meg egy par fott krumplit.....akkor nosza hat szurja at a puncim is.......ooooo draga jo kenyerhaj........
2011. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik, sőt van nekem is intim pc-m, de ez az a műfaj, amit baromság nem szakemberrel csináltatni.


F37

2011. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
minek neked puncipiercing, ha a piercingesnek is szégyelled megmutatni a nunidat???
2012. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!