Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bizonytalant vagy a még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bizonytalant vagy a még bizonytalanabbat?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akiért tavaly egész évben odáig voltam, én sem voltam közömbös Nála, de valahogy mindig volt másvalakije. Most teljesen odáig van értem, én viszont olyan sikeresen lebeszéltem magam róla, hogy tudom, már csak az tetszik benne, hogy érzem kellek valakinek, na meg a testi vonzalmak maradtak... Számomra talán komolytalan, de mindenesetre már nincs bennem ugyanaz, mint tavaly. És közben van egy srác aki nagyon nézeget, de félénknek tűnik. Nem reménykedem benne, hogy valaha is leszólít, de valahogy úgy érzem mégis várnom kéne...

Ha nem lenne a másik srác, vagy ugyanazt érezném, mint tavaly, talán még bele is mennék.


2011. nov. 24. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Valaszd a masik sracot, kezdj el beszelgetni vele, hogy nyitott tudjon lenni veled.
2011. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!