Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez titeket is sokkolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez titeket is sokkolna? Ti mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

- Én egy 19 éves lány vagyok, a barátom 23 éves.

- Már valamivel több mint egy hónapja járunk.

- Teljesen el vagyok tőle ájulva, sosem találkoztam még számomra ennyire ideális, kedves, aranyos, a tenyerén hordoz stb....

- Minden megvan benne amiről kislány koromban álmodoztam, tehát nagyon szeretem, és ő is engem.

- Eddig ( múlthét szombatig ) még nem jártam nála, a lakásán. Eggíg mindíg ő jött hozzánk és onnan mentünk ide oda. :)

- Én már mondtam neki, hogy szeretném én is látni, hogy ő hol él, elvihetne magához stb. 2x már majdnem elvitt magához, de

mind a kétszer valami közbe jött.....

Felajánlotta múlthát szombat reggel, hogy este menjünk bulizni, és mivel ő közelebb lakik a kiválasztott szórakozó helyhez

ezért, aludjak nála.

Elmentünk és éjjel 2 felé le is jöttünk a buliból. Elvitt magához, bemutatta a házát és ezt azt, a régi érmeit stb.

Majd felvitt a szobájába ahol sötét volt leültetett az ágyra és mondta csinál egy kis hangulatvilágítást, mire én már

nagyon izgatott lettem. Felnyomott egy kapcsolót és a látvány sokkolt................

A szemközti és a két oldalsó falon polcok voltak, rajtuk terráriumok és benne akkora nagy dög madárpókok amekkorákat még

életemben nem láttam. Megszámoltam 58 db pókva van.

- Megkérdezte tetszik?

- Én persze szóhoz sem jutottam, mert egy árva szót nem szólt erről és én úgy tudtam csak egy cicája van.

Ezután bemutatót tartott, hogy ez a pók itt őshonos, annak a mérge 200 egeret kinyír, ez majdnem 30 centisre is megnő stb.

Voltak kisebbek, volt ami akkora volt mint egy tányér, volt fekete, sárga, pirosas lábú, kék, zebracsíkos és némelyik az

üvegre is felmászott. Egyiknek megkopogtatta a barátom az üvegét, erre a pók vagy 200-al elkezdett összevissza rohangászni az

üvegen, mire a barátom nagy mosolyal közli. Kissé idegbeted a Drága.

De komolyan mondom én most nyáron voltam a Budapesti állatkertben de ehez hasonlót még ott se láttam, nagyobb pókja is van

mint a két tenyerem egymás mellett.

Nem akartam megbántani a barátom , sem hisztériát kicsapni, ott nála az éjjszaka közepén, mivel a szülei is a házban aludtak

és nem tudtam volna hazamenni sem, mivel elment az utolsó buszom stb.

Ezért úgy tettem mintha fáradt lennék, mert képtelen voltam szexelni egy szobában ami tele van pókokkal. Erre a barátom

mondta: Ok ha fáradt vagyok aludjunk. És leoltotta a lámpát. Mondanom sem kell egész éjjszaka egy szemhunyásnyit sem

aludtam, csak a szöszmötöléseket halgattam ahogy ott mászkálnak a korom sötétben, és mindíg úgy éreztem, hogy itt mászkál

rajtam az egyik. Olyan volt ez az éjjszaka mintha sosem érne véget.

Alíg vártam végre, hogy reggel legyen és hazavigyen a barátom.

Végül másnap hazavitt és azóta csak msn-en beszéltünk. Mert ö dolgozik én meg iskolában vagyok.

Erre tegnep mondja, hogy megismételhetnénk a multhét végét, csak most szexeljünk is és megint aludjak nála.

Erre én azt mondtam majd még meglátom lessze valami dolgom.


Mit csináljak most? Eddíg alig vártam, hogy végre újra találkozhassak vele. Most meg kifogásokat keresek, hogy ne kelljen

nála aludnom. Attól félek, ha megmondom az neki mit éreztem amikor nála jártam akkor megharagszik, vagy nem ért meg,

( furcsamódon nekem úgy tűnt, hogy fel sem merül benne, hogy ez engem zavar ) vagy keres egy másik nőt akit ezek a dolgok

nem zavarnak. Márpedig én semmiképp nem akarom őt leveszíteni.


A kérdésem tehát: Lányok, ti mit szóltatok volna ha mindez veletek történik. Nektek ment volna így is a szex? Ti mit

tennétek a helyemben?


2011. nov. 25. 00:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én azt javaslom hogy légy vele őszinte.mond meg neki hogy nem szereted a pókokat
2011. nov. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Ezek a mai városi leányok milyen finnyásak!
2011. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Érdekes egy helyzet...

Én személy szerint bírom a pókokat, bár lehet, hogy ennyi engem is sokkolna :D

Furcsa, hogy nem szólt a "hobbijáról". A szex valószínűleg nekem sem ment volna a döbbenettől.

Szerintem mondd meg neki, hogy a pókjai kissé feszélyeznek. Gondolom, meg fogja érteni, hiszen ezzel az emberek többsége így lenne és ennek biztos ő is tudatában van. Ettől még lehet normális a kapcsolatotok, ha tényleg úgy érzed, hogy minden egyébben nagy az összhang.

De mindenképpen tudnia kell róla, hogy zavarnak a pókjai, mert úgy meg lehetetlen lesz vele együtt lenned, ha nem mondod el.

2011. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy simogathasd meg az egyiket, olyan jó puhák:-)
2011. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, de azért válaszolok. Vagyis kérdezek.

Arachnofóbiás vagy (pókiszony)?

Ha igen mondd el neki, ha csak az zavart, hogy nem "egyedül" voltatok a szobában, ahhoz hozzá fogsz majd szokni. Nekem is voltak pókjaim. igaz nem ennyi sok, csak 3 madárpók. Eddigi lányok mind hozzászoktak. egyikük meg is "simogatta" a legnagyobbat.

2011. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy érdekes hobbija, amit a mennyiségekből ítélve igencsak szeret. De ha túltudsz ezen lépni, és ő is megérti hogy nem épp kedveled a pókokat, amit meg tudok érteni, akkor beszéljétek meg hogy nálatok találkoztok.
2011. nov. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Zoli03 válasza:
Hát kislány sajnálunk :) én is és a párom is... Főleg a párom :D De ha szereted beszéld meg vele! Hogy esetleg megtudja-e oldani hogy ne egy helységben kelljen lenni a pókokkal.. :D
2011. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pókiszonyos.

De ez azért mégis sok, hiszen azt mondta, hogy a leggyengébb mérgű pókja is ha megmarna napokig izomgörcseim lennének. Akkor mi lenne ha a legveszélyesebb marna meg. Mutatta, hogy van amelyik szelídebb. De mondta, hogy valamelyik agresszív támadós és szökős fajta. Valamelyik métereket is képes célzottan ugrani.

2011. nov. 25. 00:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy probléma lenne a kiszabadulás. A srác tudja mit csinál, tisztában van vele, hogy nem játék. Biztosan be van biztosítva minden terrárium. Valószínűleg ellenmérge is van (ami mérges állatoknál előírás, ha legálisan tartja), egyébként már rég halott lenne a barátod.
2011. nov. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hát még akkor mit szólsz majd ha kitalálja hogy vegyétek be a nagy tarantulát harmadiknak! lesz még itt meglepetés bőven...
2011. nov. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!