Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öcsém miatt nem tudok masztizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öcsém miatt nem tudok masztizni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elvette a szobám kulcsát és hiába kérem hogy adja vissza nem adja és nem tudok bezárkózni hogy legyen egy pár szabad percem... ráadásul állandóan rámnyitogatja az ajtót anyám is meg öcsém is. Mit csináljak??
2011. nov. 25. 17:46
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Lány 15 éves
2011. nov. 28. 21:06
 22/35 anonim ***** válasza:
53%

3 napja nem oldódott meg?

de azért hétvégére elment valahová a társaival akkor csak volt egy kis szabad időd, hogy megold a problémád! :-)

2011. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
egyébként mi van akkor, ha erotikus történeteket olvasol? biztos találsz valahol a szüleidnél, vagy kinyomtatod a netről, és kényelmesen elhelyezkedsz a lehetőleg fűtött WCn aztán.... :-P
2011. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
én is 13 vagyok,de télleg köcs*g,és milyen már hogy siír?13 évesen?9-10 évesen oké,de szüleid szerint nem túl nagy már a síráshoz?
2011. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

veszel másik zárat, és eldugod a kulcsot....vagy verd meg...

2011. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Szerintem is gáz hogy sír... :D az utolsónak meg már irtam hogy 15 vagyok de nem szeretném megverni mert nem vagyok az a verekedős típus :DD
2011. nov. 29. 15:10
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

és lehet, hogy később nagyobb lesz, mint te, és mi van, ah visszaadja?....

mi lenne, ha kártyáznátok, és elnyernéd tőle? :-) hátha nem veszi észre, hogy akár még csalsz is :-)

esetleg, mi van akkor, ha szüleidnek szólsz, hogy nem találod a kulcsot, és mintha az öcsédnél láttad volna. hátha nekik visszaadja!

vagy szüleid megértve, hogy te már kamaszodsz, és nem akarod, hogy öltözés közben állandóan rád nyisson, kicserélik a zárat, és eleve neked adnak hozzá kulcsot, hogy kizárhasd őt?!

2011. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Jó ötlet köszi!! :)
2011. nov. 29. 17:54
 29/35 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt csak a mostoha hugommal én 23 voltam ö 15 ! Állandóan bejött meg a fürdöbe is , ha anyuék elaludtak akkor nem hagyott aludni, ráadásul egy szobánk volt! ,, Egyszer mikor anyuék nem voltak otthon, elkezdtem masztizni zuhanyozás közbe , persze ö bejött, én meg direkt nem hagytam abba, nézet mint az állat, , és mindtan neki , na ha ezt akartad látni tessék,, látott mindent ,, , megkérdezte hogy haragszok -e mondtam hogy nem, erre bejött mellémn a zuhanyba .. kicsit gázos volt , de többet utána nem járkált be. látta amit akart! Szerintem , egyszer te is játszd meg nyugodtan!! , Egyszer vetközd le a szégyellöséged és csináld meg,, utána sztem nem fog zavarni! És amikor meglát kérdezd meg hogy ö szokta -e ! Ezzel zavarba hozod és többet nem megy be! Jani vagyok ha kell tanács vagy akarsz róla bezsélni vegyél fel msn-re : Janika84@hotmail.hu Remélem megoldodnak a gondjaid! Ha bezsélgetni akarsz normálisan ilyesmiről akkor írj!
2011. dec. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Azért az kicsit gáz ha te fiú vagy ő meg lány :DDD
2011. dec. 4. 19:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!