Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú ilyen?

Figyelt kérdés
eddig 2 fiúm volt de 1 hét után már dobtam őket mert meg akartak dugni.és én meg mondtam hogy nem és mind2 bepöccent én meg mondtam hogy akkor csá. minden fiú csak szexet akar? nekik nemis számít az hogy a lányok mit akarnak/éreznek? 14/L
2011. nov. 25. 18:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
én 13 éves vagyok és volt 4 barátom de nem volt semmi olyan,max kézenfogva mentünk meg ilyenek.egyébként szerintem te nem vagy tiszában a ribanc fogalommal.keress egy idegen magyar szavak szótárat.és kedves kérdezo,hány évesek voltak ezek a barátaid?:D
2011. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ezt a harmadik kommentelőnek írtam...
2011. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Miért lenne furcsa hogy 2 pasia volt ... Ezek hülyék másnak sokkal több van 2 az egyátalán nem sok akik irták biztosan rondák és csak 23 évesen találtak párt xdd
2011. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nem, nem minden fiu ilyen

te most panaszkodsz vagy kérdezel ?

2011. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!