Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Minek írogat a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Minek írogat a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Egy hete szakított velem a barátnőm, mert hazudtam neki valamiben, így azt mondta, bár szeret, nem tud velem lenni. Oké, megemésztettem a dolgot, de eléggé fájt, mert előtte másfél évig soha, semmiben nem hazudtam neki, még a legkisebb apróságban sem. 2 nappal később nekiállt hívogatni, hogy mégis hiányzom és velem akar lenni, de a nap végére megint meggondolta magát és megsértődött. Azóta ha hívott, nem vettem fel, most facebookon írogat hogy mennyire hiányzom és szeret, de ha rákérdezek hogy most mit akar, nem ír rá semmit. Nem ilyen hülye p*csának ismertem meg, de így ÉN nem tudok továbblépni, bármi is zajlik a kis fejében. Nyilván szeretnék vele lenni de a jojózáshoz meg az elkerülő válaszokhoz nagyon nincs energiám így vizsgaidőszak előtt. Szerintetek mit akar??
2011. nov. 25. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
azt akarja, hogy te harcolj érte, hogy visszaszerezdhesd
2011. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!