Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy nagyon lemaradtatok naplóírásban?

Figyelt kérdés
Én eléggé és nagyon idegesít a tudat mennyi mindent kell pótolnom és írnom olyan érzelmekről, melyek nem aktuálisak :S

2011. nov. 25. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 22 évvel el vagyok maradva :)
2011. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koldus ***** válasza:
100%
Huh, ez kemény...Micsoda gondok apám...
2011. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

XD

Van elég gondom is ezenkívül.. :/

2011. nov. 25. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem tudsz mindent már felidézni, amire emlékszel, írd le nyugodtan. Nekem is kellett egy időben, terápiás céllal, sztem hasznos tud lenni. Írd nyugodtan folyamatosan, később, ha visszaolvasod, sokat okulhatsz belőle :)
2011. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is utálom nagyon ha utólag kell írnom

mert törénnek velem fontos dolgok, amiket nem akarok elfelejteni,de pár nappal később (legalábbis én így tapaszatom magamon) már máshogy tekintek vissza a dolgokra, mint amikor még friss az élmény

2011. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!