Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvilágositsam -e a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvilágositsam -e a volt barátnöm uj pasiját az igazságról?

Figyelt kérdés

Hosszu magyarázat lesz, de bonyolult a kérdés.

Külfüldün élek, itt lakott nálam a csaj (25N), több mint fél évig, langymeleg kapcsi volt, nem volt igazi szerelem ,de ez nem rajtam mult. Eltartottam, nem melózott, még itthon se, egész nap netezett, meg aludt, az ágyban viszont felülmulhatatlan volt. 1 hónapja hazament "az apjához" látogatóba, nem jött vissza, az uj pasija irt rám, hogy "bebuktad haver" vagy ilyesmi.

Nem vok se féltékeny, ki se buktam rajta, bármikor hazamehetett volna, barátokként váltunk volna el, nade...

Vettem neki egy laptopot, hogy használja, most kinyitottam, megnyilt a facebookja,bevallom, belenéztem ,és azok után amit ott láttam, átnéztem mindent.

Aug. közepén szedte fel a srácot a neten, folyamatosan folyékonyan hazudott neki is folyamatosan mindenröl (meló, mikor mit csinál,kivel van, bármi), engem elhordott egy utolsó szemétnek, hogy hogy utál,különszobája van,de még a közös lakás is zavarja (1 szoba van, franciaággyal) stb,stb.a chaten , és utána 5 perccel bujt hozzám az ágyba.

Amióta a sráccal már"együtt voltak"a neten, rajta kivül 4 embernek küldte el az aktképeit mailben "Képek csak neked" szöveggel.

Elküldjem e az infokat a srácnak, komment nélkül , vagy ne ?

Ha igen, miért ?

Ha ne miért ne ?

Azt hogy mekkora barom vagyok tudom, nem kell mondani.

35 F


2011. nov. 25. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem felesleges beleavatkozni más életébe. A csaj keresni fog, hisz jó élete volt melletted, majd akkor ne engedd vissza.
2011. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Emelkedj felül az ilyen embereken, ne alacsonyodj le a szintjére. Elhiszem, hogy jólesne a "bosszú", de hosszútávon megbánnád. Inkább örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Légy bölcs:)
2011. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Símán elküldeném ha tényleg ilyen volt az ex....
2011. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
en is elküldenem neki , es megszakitanam vele vegleg a kapcsolatot!mind kettövel!meg ha nem is mutatja majd de biztos gyomor idege lesz a dolgoktol!ha veled igy elbant a csaj, akkor csinalj neki te is egy nem epp kellemes napot! :D
2011. nov. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1.válaszolo, nem szerelmi bánatom van, eddig fel se vettem, hogy elment,mégegyszer látni se akarom de felrobbanok az idegtöl, hogy ennyire madárnak nézett

2. , miért bánnám meg ?

3. tényleg ilyen volt

2011. nov. 25. 22:19
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is egy hasonló szitu volt én azt csináltam, hogy az akt képeit feltöltöttem a nyilvános fotók közé amit minden ismerőse látott. Ezután megvoltoztattam a jelszót, hogy ne tudja leszedni(ehhez tudni kell az e-mail cím jelszavát is). Ezután pár nappal megkönyörültem rajta és küldtem neki egy névtelen levelet amiben csak az új jelszó volt benne. Máig nem tudja, hogy én voltam. :)
2011. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd az egészet a p.csába. A másik faszi egy hülye nagy arcú f.szkalap. Csak annyit ír, hogy bebuktad, aztán meg röhög rajtad, hogy lenyúlta a nődet. Így meg is érdemli, hogy a csaj őt is lekoptassa egy harmadikért, mert ez csak idő kérdése. A ribanc is előbb-utóbb kifog majd magának egy lóvésnak tűnő pasit, aki nem fogja tolerálni az egész napos semmittevést és a hazudozásokat és kiveri egy-két fogát, így tökéletesen megérdemlik egymást.

Az egyetlen pozitívum az egészben, hogy tanultál a dologból és feltehetőleg nem fogod még egyszer elkövetni és nem fogadod vissza, ha majd kisírt szemekkel bukkan fel nálad. Ha pedig vannak róla meztelen vagy megalázó fotók, akkor dobd fel őket valami nyilvános helyre.

2011. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerinem, jól jártál, hogy elment. Emberbaráti szeretetből írhatsz a következő áldozatnak. Ennek az az esélye hogy a hölgy visszacuppan a micsodádra. Megint tarthatod és a következő kedvezőbb palimadár felbukkanásáig. Egy nő legyen csinos okos és gazdag. Ha nincs ilyen inkább élj egyedül. Az enyém mindennek az ellenkezője. Hát mos egyedül élek inkább életem hátralévő részében.
2011. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Úgysem hinne neked, az az érzésem. Maradj ki ebből.
2011. nov. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

MEGÉRDEMLI a másik srác is, hogy tudja.

Te sem akarod, hogy még egy naiv pasi úgy járjon, mint te nem? Fordított esetben te is hálás lennél, nem?

Egyébként az a legegyszerűbb, ha elküldöd neki a fb jelszavát, úgy magának is megnézheti, vagy screeneled a dolgokat, és úgy küldöd.


Mellesleg az exnőd is megérdemli hogy lejárassák, szégyen a női nemre...

2011. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!