Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexelj.com internetes oldal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelj.com internetes oldal. Aki jártas benne, segítene?

Figyelt kérdés
Hello!Nem vagyok regisztrált tag,de megtetszett egy srác és sms-ezünk,de mivel minden smsért levesznek kb 300ftot így már nem bírom anyagilag,lement a kártyám.Olvastam a szabályzatban,hogy akármilyen személyes adatot nem továbbítanak(vezetéknév,tel szám,email,stb).Ez igaz?Most komolyan csak így lehet kommunikálni?Ti hogy oldottátok ezt meg?Elég nagy hülyeség...
2011. nov. 26. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
az egy óriási lehúzás. a srác meg kamu. hagyd abba, most.
2011. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért,van konkrét tapasztalatod az oldallal kapcsolatban?Én nem hinném,hogy kamu.
2011. nov. 27. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
dehogynem, tlényleg kamu, én is sms-eztem egyszer egy csajjal, olyanokat írt h csak na, pedig 10 évvel idősebb volt, az volt a lényeg h minél többet írjak neki, közbe meg tutti vmi csávó volt, aki üzemeltette az oldalt.
2012. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!