Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek képzeled el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzeled el az "ÁLOM PASIT"?

Figyelt kérdés
Külsőlegleg, belsőleg :)
2011. nov. 26. 21:32
1 2 3
 1/21 Randy Orton ***** válasza:
Külsőleg drága öltöny, belsőleg tömött zseb. Szerintem
2011. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg:

[link]


Belsőleg:

[link]

2011. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Külső:

Szőkés, szőkésbarna hajú, nagy, gyönyörű szemű (lehetőleg kék vagy zöldesbarna), nekem tetszően jóképű (ergó inkább férfias mint babapofis )szálkásan izmos, 175 cm körüli (mert én nem vok egy égimeszelő)


Belső:

Aranyos, odaadó, kedves, jó humorú, megértő, megbízható, védelmező, és leglább látszólag odafigyel, amikor a problémáimról nyafogok.

2011. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
hülye egy kifejezés ez az álompasi
2011. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 szamóca.. ***** válasza:
43%

külsőleg nem írom le, mert nem tudom megfogalmazni azt amit keresek egy pasiban...


belsőre: nem akaszkodik nem féltékenykedik, nem nyáladzik, nem függ tőlem, de szeret, jó humora van, intelligens és érdeklődő, azok a témák érdeklik amik engem, olyan zenét is hallgat, szeret bulizni, fontosak neki a barátai, elviseli a f.szságaim... az utolsó pont kilőtte az emberiség 99%-át. a maradék 1 vagy b.zi, vagy nem tetszik:D

2011. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Külsőleg: Őszesbarna haja van, barna szeme, nagyon magas, erős testalkatú (nem izmos, inkább mackós), borostával, mámorító mosollyal :)


Belsőleg: Egy úriember, aki nagyon intelligens, van humora bőven, szereti az állatokat, kifejezi a gondolatait, ki mer állni magáért, tekintélyt parancsol a viselkedése, vitába mer velem szállni, ha úgy érzi nincs igaza. Sok témában jártas, lehet vele beszélgetni. Aki mellett az élet izgalmas :) Sokat mosolyog :) Nem zavar, ha dohányzik, de az alkoholizmust és kábítószerfüggőséget nem viselem el. A néhai kábítószerfogyasztást sem, de az alkalmankénti alkoholfogyasztással nincsenek problémáim.



Más nem jut eszembe :)

22/N

2011. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hannibal Lecter :)
2011. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Az én "álompasim"

Külsőleg nekem csak egy dolog fontos :D Szép szemek!! Semmi más nekem főleg a belső a fontos egy férfi legyen férfias, jó humorú, inteligens, kedves, odaadó, legyen olyan aki felvállalja az érzéseit, és nagyon tudjon szeretni és a legfontosabb h magamat tudjam adni mellette! :)

2011. nov. 26. 21:55
 9/21 anonim ***** válasza:

Külső:

Nem magasabb 180 cm-nél, átlagos, vagy kicsikét izmos test. Sötét színű haj, kék szemek. És borostás. *-*

Belső:

Kedves, humoros, őszinte, intelligens, nagyszájú, életvidám. :))

2011. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

külső:

magas, szép szemek, jól öltözik, izmos, de nem ilyen kigyúrt állat:D


belső:

kedves, okos, vicces, figyelmes meg minden jó:D


tehát mint a barátom:DD pont ráillik:D

2011. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!