Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azóta őrizgetem a rágót....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azóta őrizgetem a rágót. Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Egy helyi menő DJ sráccal ágyba bújtam... Az akció után is a számban volt a rágó, de azóta nem dobtam ki, hanem papírban a fiókomban van.
2011. nov. 27. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem ,de nekem 8.
2011. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát van bajod mit ne mondjak...
2011. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

neked még kellenek az emlékek, mert még nem vagy túl az eseményen. Ha túlteszed magad a történteken, akkor nevetni fogsz magadon, és kidobod a rágót :D

Én egy IC pótjegyet őrizgetek, amit egy férfi vett nekem pár hónapja.. de az mégsem egy összerágott rágó :D

2011. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: megnevettettél :D
2011. nov. 27. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Szereted az emlékeket, szerintem semmi rossz nincs ebben, bár furcsa, hogy pont egy rágó.

Én cukorka papírt őrizgettem anno, mert egy fiú csak úgy adott nekem egyet. Semmi több, egyszerűen jól esett egy kis figyelmesség, akkor épp padlón voltam.

2011. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mint a használt gumit őrizgetni.
2011. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!