Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
14-15 éves , a barátjával sok ideje együtt van és lefekszik vele többször is? ilyen fiatalon?
2011. nov. 27. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
tucat ribanc.
2011. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14-15 évesen hogy lehet valaki "sok ideje" együtt a párjával ?... A sok idő bár relatív fogalom, de erősen 5-10 évnél kezdődik.
2011. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy naiv kis liba.

Ja, és kíváncsi lennék egy olyan apára, vagy anyára, aki hagyja, hogy a 14 éves lányának már pasija legyen, nameg hogy lehetőséget adott neki arra, hogy le is feküdjön vele. Az ilyen minden csak nem jó anya/apa.

2011. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül követendő, de semmiképp sem ribanc. A párkapcsolat, az párkapcsolat, még ha a szex kicsit korainak is tűnik, legalább nem fekszik össze mindenkivel, csak egy valakivel, akit szeret. Ettől miért lenne a szülő rossz? Valószínűleg nincs éjjel-nappal otthon, és lesi azt, mit csinál a lánya, és ez így van JÓL. Abban pedig nincs semmi gond, ha 14-15 évesen valakinek barátja/barátnője van. Ilyen a mai világ, tessék beletörődni. Míg az a legnagyobb baj a lánnyal, hogy szereti a barátját és lefekszik vele, addig szerintem semmi gond nincs vele...
2011. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Aztaa...hát rib*** egyértelműen.Aki már ennyi idősen elkezdi attól mit lehet váárni a későbbiekben?
2011. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen még nincs is meg a lányoknál a nemi vágy , bár ezek a mai fiatalok ...
2011. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit korai a dolog, de nem vagy ribanc ettől még.soha ne menj bele olyanba amit te nem akarsz.
2011. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem nekem még barátom sem volt, csak már sokszor találkozok ilyen helyzettel hogy valaki ennyi idősen elveszíti és nekem még barátom sem volt o.O :/ 15L
2011. nov. 27. 17:24
 9/18 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi voltam h nektek mi a véleményetek
2011. nov. 27. 17:25
 10/18 anonim ***** válasza:
a mai világban ez már normális
2011. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!