Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mit néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit néztek meg egy lányon? Mi az ami nektek tetszik egy lányon, milyen legyen?

Figyelt kérdés
normális válaszokat!...

2011. nov. 27. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Elsőként az arcát és a haját, aztán a melleit, ha van alkalmam akkor a popsit is. De én nem az alapján döntöm el hogy ki jön be és ki nem hogy mekkora a melle meg hogy milyen a segge :D
2011. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy legyen szép. De számomra fontosabb ,hogy ne legyen ilyen kis bulizós p*csa. Azokat nagyon nem bírom.

Am arc és fenék ! Engem a mell méret hidegen hagy.

2011. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Arc először, feltétlenül. Bár számomra kevés lányban van meg az az "x" faktor, ami megfogna benne, az is fontos. Ismerek sok szép lányt, de nincs meg mindegyikben az a bizonyos dolog, ami megfog benne. Legyen okos, legyen humorérzéke, nőies testalkata, és ne legyen egy bulizós p*csa.
2011. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
arc, mell, comb, fenék:D
2011. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

1. legyen átlagos, vagy karcsú testalkatú

2. szem, és lelki kisugárzás

3. arc

4. fenék

Ezek után jön csak az összes többi. Azért legyen néminemű domborulat elöl is... de ne valami hájas cickók, mert az nem esztétikus, nem vonzó számomra. A közepes, de FORMÁS mell az esetem, az látványra is isteni, meg mert "tenyérbemászó" ;). A fenék lehet kifejezetten nagy is, inkább nagy, mint kicsi legyen, és FORMÁS. :)


Bár én is a "legyen" kifejezést használtam, de talán félreérthetően... ugyanis szerintem tévhit, ha egy lány azt hiszi: akinek nem tetszik, valaha is tetszeni fog. Egy kivétel van: ha molett, de le tud fogyni. A kivételtől eltekintve: hiába nézel csábosan, hiába riszálod magad, hiába fested magad, hiába veszel fel másfajta ruhát, vagy ékszert, hiába bármi fortély, az én szememben ettől még nem néz ki jobban a lány: aki nem tetszik, az nem tetszik. A szem és az arc a döntő - legalábbis számomra, az alkat viszont nem csak módosítható, de átlagosra/vékonyra fogyás esetén az egyedüli hatásos változtatás a lányon, önmagán.


TILTAKOZOM A TERMÉSZETELLENES NŐISÉG ELLEN. :) Egy műmell lehet akármilyen formás, vagy közepes, vagy nagy, hidegen hagy, ha észreveszem, hogy mű. Ha nem azonnal veszem észre, csak még rosszabb, ha később, intimebb helyzetben szembesülök a szilikonnal... Bár ez nem feltétlen válóok.

2011. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!nagyon jó válaszook!:D:D
2011. nov. 27. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
más kérdés, hogy mit nézek meg rajta, és mi az, ami alapján választok. Megnézm az arcát, a mellét, hasát, seggét, de attól h nem nagy a melle, v nem olyan, mint "amilyen a nagyü9nyvben..." attól még ha megfog az egyénisége el tudom fogadni olyannak amilyen...
2011. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arc, haj, mell, combok és fenék. Comb és fenék lehet vaskosabb is, csak akkor a mellei se legyenek kicsik.
2011. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. arc

2. haj

3. az egész alakja, milyen ruha van rajta, stb

4. ráfókuszálok a mellekre, ha van betekintés, vagy tetszik a látvány, elidőzok egy kicsit

5. lábai, ha forró naci vagy olyan szandál van rajta, ami a lábfej formáját kihozza, itt is elidőzöm

6. eddigre valószínűleg tovább halad, így hátulról le tudom csekkolni a popsit

7. ha még a környéken van és bejött a csaj, az apróbb részleteket is felmérem, pl smink, kilogó melltartó pánt, ékszerek

8. utána ha van a környéken valaki, akivel érintkézik, megvizsgálom a gesztusait, mimákáját, viselkedését, ebből le lehet vonni az alpvető küvetkeztetéseket, pl mennyire intelligens, kedves, meg ilyenek.

2011. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sorrend: Egy az egyben az összhatást! Aztán a tekintetét,amin kb. látszik a mentalitása. Ha már azt kérdezed,hogy mit nézek meg,akkor ezt jegyezd meg!: Ha csontrakéta és ki van nyalva,akár egy qrva,akkor az olyan lányt/nőt kerülöm mint a leprásokat!
2012. jan. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!