Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jött a "de nem ma"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jött a "de nem ma" kifejezés?

Figyelt kérdés
Először ezen az oldalon láttam,hogy írták válaszolók főleg a szerelem,szex kategóriába. Mostanában már az osztály társaimtól is hallom,hogy ezzel poénkodnak.
2011. nov. 28. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha szeretnéd tudni, én megmondom. De nem ma... XD
2011. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
... -.-"
2011. nov. 28. 16:10
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk az megy hogy de ma szombat van!
2011. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy ki honnan vette, de mivel én is szoktam "használni" elmondom, hogy én honnan hallottam.

A Russel Crowe-s Gladiátor című filmben van egy jelenet amikor a rabszolgaszállító kocsin fekszik Maximus és egy néger beszél hozzá. Nem tudom szó szerint idézni a beszélgetést, de valahogy így néz ki:

-meghalok találkozom a feleségemmel, gyerekeimmel stb...

-(mire mondja a néger) találkozol velük, "de nem ma"

2011. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
halálos iramban 5.-ben mondja vin diesel :D általában képet is mellékelni szoktak ha vmilyen oldalon sütik el a viccet.pl aztadom
2011. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán a Trónok harcában. Ott is az van .. "but not today"
2011. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz:D pedig azt sejtettem,hogy erről az oldalról terjedt el, leváltotta azt,hogy "terhes vagy." :D
2011. nov. 28. 16:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, mégis csak válaszolok ma. Szerintem is a halálos iramban 5. ből terjedt el. Persze biztos mondták más filmekben is előtte, de azóta terjedt el ez.
2011. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!