Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk a barátommal és a gumi bennem maradt.

Azt nem tudjuk,hogy akkor mikor kivette,vagy kicsivel előtte.Annyi biztos,hogy 5 perccel előtte még fent volt.

Kimentem a fürdőbe,ott vettem ki a gumit,kimostam magam amennyire tudtam.Nem élvezett el,csak előváladék volt a gumiban.

Szerintetek? ://


2011. nov. 28. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Előváladékkal lehetsz terhes.


Kicis az esély.Van aki úgy védekezik hogy nem megy el a barátnőjében,más valami oknál fogva,pl """""ajéndékként"""" a barátjának felajánl egy ilyet és rögtön baj van.


Orosz rulett.Ha van szabad 7 ezred[+-3ezer] akkor 72 órás.

2011. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2011. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő se ment el bennem.Ahogy tudtam mostam magam. :/
2011. nov. 28. 18:29
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,így már nyugodtabb vagyok.
2011. nov. 28. 18:31
 5/12 anonim ***** válasza:

2 anonim választól?


Gratulálok..Ja..és idióta.

2011. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A gumi óvszer be van vonva egyfajta síkosítóval, ami sperma semlegesítő hatású.


Amúgy meg ha csak elő nedv volt és nem ment el benned szinte kizárt, hogy ennyitől teherbe ess.

2011. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én úgy hallottam,hogy csak az amelyikre rá van írva hg "spermicid".

Nem ment el,csak előváladék volt a gumiban.

Kihagytam azt,hogy az a gumi kb. 10perce volt használva,mert az előzőt levette.

2011. nov. 28. 18:43
 8/12 anonim ***** válasza:
A gumi hogy volt benned? Totál begyűrődve, vagy kilógott a "szája"? Mert ha kilógott, akkor semmi ok az aggodalomra, hiszen akkor valószínűleg a kihúzáskor csúszott le. Ha nem ment el, akkor egyébként is kicsi az esély, de izgulj túlzottan.
2011. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És itt is kikívánkozik: ÉRTSE MEG MINDENKI, a kimosás NEM segít. Sőt, ha bejutott némi sperma, akkor azt zuhannyal még magasabbra tudod nyomni, segítve a megtermékenyítést. Ezt a kimosós baromságot kéne már az agyakból kimosni.
2011. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Valószínűleg akkor csúszott le mikor kivette.Nem lógott ki a gumi szája.

Igazából van benne igazság,hogy bentebb nyomhatja a víz,de kifele is jön,akkor valamennyit csak kimos. ://

2011. nov. 29. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!