Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok! Pénteken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajban vagyok! Pénteken (pár nap múlva) osztálykirándulás és nekem pont most jött meg a menzeszem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig nem is lenne nagy baj csak azt terveztük hogy este majd átmegyünk a fiúkhoz hülyéskedni meg ilyenek....és lehet hogy valami komolyabb dolog is lessz......de ez nemlényeg!!!! Csak hogy akkor nagyon durva lenne..meg eléggé büdös is!!!! Mit ajánlatok???? Próbáljak ki tampont???? Az milyen??? És milyen tapasztalataitok vannak???????? SOS
2009. máj. 13. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Mit akartok ti hülyéskedni, amiben megakadályoz a mensid? Gondolod, hogy a tamponnak olyan tulajdonsága is van, hog ha azt használod mensikor akkor nyugodtabban lehet hülyéskedni meg ilyenek?

Hány éves vagy?

2009. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Feltéltelezem max 14 éves lehetsz ilyen szöveggel.

Hülyékeskedni. Hát sejtem mire gondolsz, ha ennyire kiakadsz és gratula hozzá.


Asszem ezért fogok félni én attól, hogy egyszer lányom lesz. Manapság divat hüly ekis p...nak meg k..nak lenni.

2009. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez így lesz, ahogy eltervezted, - mármint a "hülyéskedés", meg a komolyabb dolog, akkor nagyon ne lepődj meg, ha az egész suli rajtad fog röhögni, mert a fiúk tuti elmondják mindenkinek, hogy összevéreztél mindent.

Vidd el a macidat, és aludj azzal.

Lehet, hogy nem ez lesz a legemlékezetesebb osztálykirándulásod, de legalább a méltóságodat (ha van) megőrizheted.

2009. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
92%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Micsoda probléma...
2009. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
na elmész te a jóanyádba ha ilyen hülye kölyköm lenne addig ütném széklábbal amíg mozog. hülyéskedni meg tampont dugni a piscádba te kretén.
2009. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyu! Ha megvan, akkor ne "hülyéskedj" a fiúkkal...:D Úgyértem ne fajuljanak a dolgok addig, hogy leveszed(v. egy srác:D) a gatyát, bugyit. A tamponnal se mennél sokkal többre, mint a betéttel. Csak azt tudom ajánlani, hogy este zuhanyozz le mindig, vigyél sok betétet, és gyakran cserélgesd. Hülyéskedni lehet így is, csak nem kell, hogy annyira nagy hülyeség legyen, hogy baj legyen a menszesz.:D

16/L

2009. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Akkor én most nyíltan kimondom...

Kefélj minden osztálytársaddal, dugasd szét az agyadat is, vérzel, úgyis jobban csúszik, síkosabb vagy, élvezzen beléd a fél osztály és ha van isten mehetsz abortuszra. Ha nincs akkor meg gyereket fogsz szülni és még nálad is h.ülyébb lesz.

Maximum általános iskolás vagy és maximum 13 éves, de lehet ezzel soakt mondtam. Nálunk ilyen korban nem volt ez divat, ez a komolyabb dolog, mert mi nem vagyunk k.urvák. Átmentünk a fiúkhoz vagy ők jöttek át, de kártyáztunk meg storizgattunk, semmi olyan komoly, amiben a menzi akadályozna.

És igen, én is már rohadtul félek ha lesz lányom (pedig 3 gyereket szeretnék, most azt mondom :)), mert ha már a világ msot el van cs.eszve, mi lesz mire nekem lesz lányom? :'(

Egyébként neked milyenek a szüleid? Hogy nem sajnálod őket, hogy meg akarod d.ugatni magad a fiú osztálytársaiddal? Hol rontottak el téged így? Hol? Mit csinál az a szülő akinek ilyeneken gondolkodik a gyereke?

2009. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

figy én gimis elsős vagyok és már voltunk osztálykiránduláson természetes h nem arról szól h 9kor alvás de!

mi is átmentünk a fiukhoz de még csak nem is smárolt senki senkivel!

jókat röhögtünk táncoltunk meg kártya néztünk horrorfilmet:D

de érted semmi nem volt!!

nekem is megvolt a mensim és én csak attól féltem h ne ázzak át!

nem tudom mekkora k*rva vagy de volt 8-ba olyan osztálytársam akiknek poén volt h mindenkivel smárolt!

ez szerintem ciki.

am meg ha hülyéskedés alatt bármi nemi dolgot értesz akkor a fiuk előbb utóbb meg fognak unni! és normál pasid se nagyon lesz mert mind csak meg akar majd d*gni.

bocsi de ez van!

15/L

2009. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Most mindenki mért kell a kérdezőt blamálja?Az is lehet, hogy a hülyéskedés alatt azt érti ,hogy kártyáznak,vicceket mondanak és eközben átázhat vagy megérezhetik, hogy most menstruál.Ha igy van akkor cserélj minél többet betétet vagy kipróbálhatod a tampont is,de azt is cseréld sokszor.Ja és tusolj ha van rá lehetőség(mivel ez egy kirándulás).Ellenkező esetben pedig ha már van eszed arra, h ''hülyéskedj'' akkor old meg ezt a problémát is.
2009. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
16/L
2009. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!