Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért cseszik át a fejemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cseszik át a fejemet a lányok? (pls help)

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy ronda srác, hasonlítok a Barátokköztből a balázsra meg a Baricz Gergőre, képet nem szeretnék föltenni, nem vagyok beképzelt srác és mégis ha megismerkedem egy lánnyal, az a vége, hogy nem válaszolnak, vagy leráznak és fogalmam sincs, hogy miért amikor mások meg olyan könnyen összetudnak szedni valakit:( nem rinyálni akarok, pedig azt csinálom :D de fogalmam sincs hol rontom el... nem vagyok olyan srác aki lekezeli a csajokat.. lehet ez a baj?
2011. nov. 28. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit el vagy tévedve. A külsőd addig érdekli őket amíg odamész, látja hogy oké vagy innentől pont nincs jelentősége.

Ezek után marad az, hogy rosszul csinálod amit csinálsz. Ehhez viszont az általad leírtak tükrében nem igazán lehet tanácsot adni.

2011. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha pont az kell hogy kicsit lekezelő legyél velük,ne akard elkápráztatni őket,meg mindenáron felszedni a csajt,nem tudom virágot vettél-e nekik,italra meghívtad-e őket de ha IGEN akkor ezeket felejtsd el,Legyél kicsit bunkó.Ha valamelyik csajtól érdeklődést kapsz ne mutass te is egyből érdeklődést,azt mutasd hogyha 1nő akar téged igenis meg kell érted küzdenie!Ennyi a lényeg,a nőknek olyan férfi kell aki után nekik kell hajtani.
2011. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
az sem mindegy hogy kit szólít meg az ember... :) meg hát nyilván kell egy bizonyos iq hogy rájjöjön vki, hogy egy fiúban/férfiban pl. nem az az értékes feltétlenül hogy hu de gazdag...hu de márkás a cipője. nem mindegy kit szemelsz ki magadnak. :) nem egy két ismerősöm van, aki arra osztályoz, hogy milyen anyagi háttérel rendelkezik a kiszemelt...
2011. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11-29 18:18 -as, ez baromira nem igaz. Én kifejezetten utálom ha egy pasi oda se hederit rám. Mindig olyan pasiról álmodoztam akik utánam rohan, és nem én utána. És ha egy kicsit zavarban van az még aranyosabb tud lenni. Persze csak ha bejön. A legfontosabb, hogy legyen biztos a dolgában, ne legyen olyan, hogy egyik héten hajt rám, a másikon meg azt mondja nem kellek neki, de következőn megint be akar nyalni... De az eléggé idegestő tud lenni ha nem fogja fel, hogy nem jön be és állandóan rám van szállva.
2011. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

11-29 18:18-as egy normális nőnél nem jársz sikerrel ezzel.

Az én párom azzal vett le a lábamról, hogy nagyon kitartó volt, mindent megtett, hogy az övé legyek, és lassan 4 éve együtt is élünk. :)

2011. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IQnindzsa ***** válasza:

Figyelj ide barátom. Először is alapvetően tévedésben vagy. A külső számít egy bizonyos szintig de igazából sokkal kevésbbé mint azt gondolnád. Ha egy paraszt hajszállal szebb vagy az ördögnél, akkor szinte bámelyik nő a tiéd lehet.

Nem lehet uiverzális receptet adni neked arra ,hogyan közelítsd meg a nőket. De NEM azért 'cseszik át a fejedet' mert jól vagy rosszul nézel ki.

Ha leráznak... akkor azért teszik mert nem tudod felkelteni, vagy fenntartani az érdeklődésüket. Nem válaszolnak... mert nem tudsz olyat kérdezni amire érdemes válaszolni...

Arra meg végképp nem tudok rájönni ,hogy miért képzeled ,hogy egy nő lekezelésének lehet köze bármihez. Szégyen h vannak férfiak akik lekezelikk őket. De ennek semmi köze hozzád.

Ha valamiféle előrelépést akarsz elérni, akkor egy két jótanácsom van, de ezek nem csodás megoldások.

Figyelj mindig a lányra. Figyeld a szavait és figyeld azt is ami a szavai mögött van. SOHA ne vitázz. NEM az ellentétek vonzzák egymást hanem a HASONLÓSÁGOK. Ha például ő szereti LAdy Gaga-t és te rühelled... Akkor ne kezdd fikázni. Akárhogy utálod is. Ez az első lépés... A második, ha eszed van... keresel olyan zenét amit mindketten szerettek... És ha egy kis érzéked van ehhez a játékhoz (de nincs, mert akkor nem tetted volna fel a kérdést :P )akkor a következő alkalomra kiírsz neki egy albumot ami neki nincs meg...

Ez csak egy példa!!! Nehogy ezt tedd!!! Minden nő más... Minden nőnek mások a vágyai és más a módszer amit neked kell kialakítani.

Szeretik az Erőt. Szeretik az intelligenciát. Szeretik a spontaenitást. Szeretik a romantikát... De NEM a nyálas filmekből lejáratott unalmas kliséket!!!

Ezért mondom néked barátom. Tanulj a nőkből. Figyeld őket... Ha kiváncsi vagy valamire, kérdezd meg tőle. Mit szeret, az érzéseiről, a vágyairól. Annyira szeretném ha megértenéd miről beszélek itt. Remélem egy icic picit közelebb jutottál a megértéshez.

2011. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!