Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokatlan ha megalázó szituáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokatlan ha megalázó szituációnak tartom ha orálisan kielégítenek?

Figyelt kérdés
Nem egy meghatározott esetről vagy fiuról van szó, hanem álltalában nagyon kínos, és nem tudom élvezni. Ez furcsa? Mitől van? 22L
2011. nov. 28. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én pasikánt vok úgy h a lány megalázza magát ha engem elégít ki orálisan és én ezt nem szeretem ezért nem is kérem

szóval tudom mit érzel


20/F

2011. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is, de ettől még lehet szokatlan. A kiszolgálás nem is azért van, élvezd.
2011. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én tudom, hogy a barátnőmnek ez megalázó. ezért én nem kérem tőle. ha akarja is, mivel ismerem az ellenérzését, inkább lebeszélem. Én viszont szeretem csinálni neki. és ezt néha engedi :-)
2011. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen szokatlan, mivel ez természetes dolog.
2011. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Volt már pár ilyesféle topik. Konkrétan akkor sem értettem, és most sem, hogy legyen az nő, férfi miért nem tudja élvezni, ha orálisan elégítik ki :D Szerencsére még nem volt ilyen barátnőm, aki félt volna egy kis nyalitól...
2011. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem megalázó számunkra, ha egy nőt orálisan elégítünk ki. Sőt jóleső érzés, hiszen annyira közel kerülök egy olyan porcikájához, amely mások elől rejtve van, és minden mozdulatom örömet okoz. Ez felemelő érzés, semmi megalázó nincs benne.
2011. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is épp így érzek, ha erről van szó. Eddig akárki csinálta olyan semmilyen volt az egész, nem is szeretem. Viszont meg is mondom mindig, hogy nincs rá igényem, így nem hozzuk egymást kellemetlen helyzetbe. Ha én elégítem ki orálisan a párom, azt viszont nagyon tudom élvezni és szeretem is csinálni. 21L
2011. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egy megtiszteltetésnek veszem ha egy lány annyira bizalmába enged engem h megengedi h kinyaljam. Mellesleg imádok nyalni! Az isteni, és nagyon jó érzés örömet okozni a lánynak is!


Szerintem fóbiád van és nem volt még bizalmas partnered akiben annyira megbíztál volna.

Amúgy én így látatlanba is simán bevállalnálak és cseppet sem érezném megalázónak!

2011. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mennyi töcsölő gyerekagyú ember.
2011. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!