Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csókolózás csak mély érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókolózás csak mély érzelmekkel olyan tüzes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

lehet butaság a kérdésem, de nem tudom ,hogy velem van-e a "probléma",vagy épp én működöm-e jól..

19éves vagyok, talán egyszer voltam szerelmes.. azt vittem észre,hogy egyedül az akkori kapcsolatomban volt az,hogy egy csókjától beindultam, kikapcsoltam mindent,átadtam magam az élvezetnek.. azóta volt 2 fiú,akikkel randizgattam ,és csúnyán mondva kevertem..nem éreztem irántuk többet puszta vonzalomnál->és nem is élveztem annyira a csókcsatákat.. (a szerelem előtti fiúk lényegtelenek:D de ott sem éreztem azt,hogy összeesem,ha még egyszer megcsókol..)

mindig a fiúk technikáját figyeltem,bármennyire is akartam átadni magam a dolognak... ezek a fiúk lettek volna ennyire rosszak, vagy csak akkor élvezi az ember ezt a gyönyörű tevékenységet,ha szerelmes?

bónusz kérdés: ha a randi elején még nem "pisilem össze magam" a fiú csókjaitól,attól még lehet jövője a kapcsolatnak? kialakulhatnak érzelmek?


2011. nov. 29. 00:02
 1/8 A kérdező kommentje:
*javítok: mindig a fiúk technikáját figyeltem,bármennyire is átakartam adni magam a dolognak.
2011. nov. 29. 00:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Hali.

Nem olvasom végig mert nincs kedvem de amúgy igen az érzelem sokat játszik.

2011. nov. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy csókbajnok haverom szerint a csókolózás kommunikáció. Tehát nincs mit átadni azon keresztül, akkor gondolom nem működik. (nekem még soha az életben nem volt semmi különös, maximum elkezdtem tocsogni a nyálban. Igaz, szerelmes sem voltam)
2011. nov. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát akinél a szex meg a csók technika... Sajnálom.

Igen, csak akkor töltődik fel minden, lesz különleges akár egy érintés is, ha szerelmes vagy.

Ha nem vagy szerelmes, minek csókolózol? Az csak nyelvtorna onnantól.

Kialakulhatnak, persze. De ezzel az erővel mindet végigcsókolhatnád, hátha...

2011. nov. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kapásból elolvasás nélkül : nekem csak úgy- és mély érzelmekkel, anélkül egy fogmosás is többet ér. Szerintem jobb mint a szex, természetesen egy heves és odaadó csókolózás után a helyzeten múlik, hogy hová "fajul"
2011. nov. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hali!

Ez bennem is felmerült,mert sokan mondják,hogy elfelejtesz közbe mindent és csak átadod magad neki..és én se tudom,hogy vagy én alacsonyítom így le vagy tényleg nem éltem még át..hosszú csók közbe is van amikor másra figyelek..:/

2012. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
IGEN!!!!!
2013. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igen ,állitós,bugyinedvesitos
2014. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!