Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mondjak, hogy a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondjak, hogy a ferfiak egyszeruek, egyszeru gondolkozasuak?

Figyelt kérdés

..mert en is mindig igy gondoltam, igy alltam hozza, de a vegen mindig kiderul, hogy komplikaltabbak mint mi nok:)


Ki talalta ki azt hogy egyszeruek?

Irjatok nehany ferfi hulyesegeket, furcsa ferfi szokasokat:))


2011. nov. 29. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mindkét nemnek megvannak a maga sajátosságai,amit előszerettel vágnak a felek egymás fejéhez!:)

ott van pl az én párom,mindig azzal jön,h mennyit készülődöm ha megyünk valahova(sokszor öltözöm át előtte) és néha cívódunk ezen!pedig egyébként pontos vagyok,ha 8 óra van megbeszélve,akkor 8 ra indulásra készen vagyok!csak 3-4 órakor elkezdek készülődni!:

aztán ott van,h a nők meg a shoppingolás!

na most elárulom,h a pasim 23 percig áll egy pulóver előtt és csak ezután érinti meg!17 percig vizslatja alaposan,majd 22 perc alatt eldönti,h nem veszi meg!:)

és a legfurcsább az,h egyébként meg határozott jellem,viszonylag gyorsan és megfontoltan dönt minden más helyzetben!de vásárláskor brutálisan körülményes,mindig cikizem emiatt!:)szval nálunk pl. ez van,amikor plázába megyünk beszerezni néhány dolgot,akkor szétválunk a bejáratnál,és mire én mindent elintéztem és megvettem,addigra ő még mindig a pulcsit nézegeti a vállfán!:)

ő 30f és 24n

2011. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak a szűklátókörű, egyszerű, sekélyes nők mondják a férfiakra.

27F

2011. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkét nem egyszerű, de a férfi igen, nagyon egyszerű. Ha jó vagy az ágyban, jól főzöl, csinos vagy és pluszban még hűséges is, nyert ügyed van. Nem nehéz.
2011. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jok a kommentek, irjatok meg, hadd nevessunk:)


egyebkent szeretem a pasikat, eleg viccesek:))))

2011. nov. 29. 10:37
 6/6 aszomszedneni ***** válasza:
2011. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!