Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden csajnak van 1 pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csajnak van 1 pici szőr a fenekénél? (nem a fenekén, hanem a nyílásnál) ez normális?

Figyelt kérdés

próbálom leborotválni, de sokszor megvágom és utána nagyon sz@r. engem idegesít h ottvan,mivel ha kutyában csináljuk,v 69 akkor a párom esetleg megláthatja és az "nemkicsitgáz" :D


akinek van az a h próbálja eltüntetni? (krém,borotva,gyanta stb. ?)


2009. máj. 13. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
normalis,nekemis van.Engem nem erdekel 69-nel is meglathatja.De annyi.Ha szeret nem erdekli.En nem borotvaltam le engem nem zavar,es a pasimat ssem,es meg nem is gaz szal ez ennyi!
2009. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van,és seh sem próbálom eltüntetni.Szerintem ezzel ne törődj.Egyáltalán nem gáz,h van ott néhány szőrszál.
2009. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is van pár szál. Ha ráérek, akkor lecsípem a szőrszálak végét(borotvával), hogy azért mégse 2 centis szőrt lássa a barátom, mert az elég kiábrándító lenne, mert amúgyis a kutya póz a kedvence és azt még kevesebbszer kerül sorra mint az én kedvencem (azért mert rögtön eldurran miután én elmentem :D), szóval megérdemli. Kb. két-három hetente szedem le a végét úgy, hogy pár mm maradjon, mert jobban nem tudom sajnos. :/
2009. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, ugyanezen okokból... egyszerűen flusztrál. Borotvával szoktam eltűntetni, de azzal is csak akkor tudom, ha még vadiúj a borotva, amúgy alig viszi le.
2009. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, nem olyan sűrűn, mint a nemi szervem tájékán, de leborotválom,a hogyan csak tudom ( párom meg is dicsért már ezért a ,,szőrtelenségért,, mert előző kapcsolataiban még nem volt pl. arra, hogy a barátnői fenéklyuk tájon simák, vagy csak nagyon enyhén szőrösek legyenek (kisebb dzsungellel rendelkeztek ott)- mégsem hagyta el őket miatta, mert ez enm olyan ok, csak , ha (igaz csak mire odakerültünk, idővel derült ki) jó a kedvében járni és jól esik a dicsérete :) ilyen téren is. Szóval ezzel nem vagy egyedül, vagyunk így egy páran.
2009. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a legtöbb testnyílásodat szőr védi, pl a szemednél is a szempilla, sztem mindenkinek van, van akinek kicsi,én borotválom nap mint nap, már rutinművelet :D
2009. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van és én mindig leborotválom.

Sajnos ezért már túlságosan megerősödött,így nem hanyagolhatom el,mert akkor nagyon undorító lenne.

Szóval én azt tanácsolom,hogy ha nem olyan vészes,akkor ne szedd le,mert csak rosszabb lesz,mint nekem.

17/L

2009. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

mármnt rosszabb lesz - olyan,mint nekem

bocsi:)

2009. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ebből a szempontból mázlim van , mert a 3 év alatt nem erősödött meg a lábamon, a hónaljamon, és lenti részen sem a szőr.szóval valszeg ott se fog. alapból világos a szőröm a kezemen is alig látszik,na meg a szemöldököm se valami sötét :D (pedig a hajam gesztenye barna )na mind1.


amúgy távkapcsolatom van szal csak hétvégén találkozunk,és így pénteken leborotválok mindent,de nyáron végig együtt leszünk és akkor parázok kicsit : /

mondjuk mondta h ő már látta azt a nyílásomat is :D (kutya közben) meg h emberi dolog , szal beszélgettünk ien emberi dolgokról mint pl : pukizás,böfizés ,nagy dolog stb :D


tudom h emberi dolog h az ember szőrös,pláne a nő :D de sztem azért azon a helyen nem vmi gusztusos,ha van. amúgy nekem egész jól lejön ,tusolóban leguggolok,borotvahab és az egyik kezemmel szétválasztom, a másikkal meg borotválom,csak néha megvágom magam :S a gyantázásra is gondoltam már,de azt magamnak nem tudnám csinálni,másnak meg sztem semmi köze a testem azon részéhez :D


viszont köszi szépen az eddigi válaszokat :)

rendesek vagytok :)


17/L

2009. máj. 13. 16:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A multkor láttam a tv-ben hogy 1 külföldi playmate-nek legyantázták...szóval még a 'legjobbaknak' is olyan. :) Én borotvával szoktam,eddig még nem vágtam meg magam...gyakorlat teszi a mestert,hajrá! :)
2009. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!