Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a spermám a fenekemhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a spermám a fenekemhez folyik, lehet bármi bajom?

Figyelt kérdés
úgyértem,hogy ha például lefolyik egy kicsi,akkor a végbélnyíláson ugye be is mehet,ami szerintem nem jó.A kérdést nem szórakozásból tettem fel! értelmes válaszokat szeretnék. :)
2011. nov. 30. 19:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
tényleg? hát nem tudtam,hogy fiúként is lehetek az..
2011. nov. 30. 19:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Te most seggbe akartad k*rni magad?
2011. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 sámliműszerész ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, szerintem menj el a patikába és kérj egy terhességi tesztet.
2011. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyan mi bajod lehetne tőle, de most komolyan?

Vazze... a pasik elvárják (jó nem mind) hogy a nők lenyeljék a spermájukat, te meg amiatt aggódsz mi van ha a szarosabbik feledhez ér?!


És ugyan hogy megy be a végbélnyílásodon? Van ott azért szőr is meg minden és elég jól is zár... hacsak nem tágította már ki neked valaki........

2011. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem,de ha nincs rögtön kéznél zsepi,és mivel hamar folyik,ezért néha megy egy kicsi lefelé is a lábam felé,és a fenekem felé,és ha pl megy egy kicsi a végbélnyílásba,akkor lehet gáz? szerintem a kérdés normálisan van feltéve,bugyuta válaszadókkal..:S
2011. nov. 30. 19:13
 6/12 A kérdező kommentje:
19:12,ment a zöld jel :D
2011. nov. 30. 19:15
 7/12 sámliműszerész ***** válasza:
IQ betyár barátom! A kérdés normálisan van föltéve, csak a kérdezővel van a baj.
2011. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kérdezővel,velem sincsen baj! :)
2011. nov. 30. 19:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Neked több ész kéne xDD

Ekkora baromságot xD

Hogy folyik le a seggeden? :D:DA:DSAD:AD:AD:ADS?

2011. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kérdeztél hülyeséget.Ha az ánuszod környékén megszárad vagy sokszor odakerül a sperma akkor kialakulhatnak különböző koszorúér betegségek, ritkább esetekben szklerózis multiplex, a nőknél a hormonháztartásuk akadályozza meg ezeknek a kialakulását, viszont férfiként ez számodra veszélyes lehet, keress fel egy urológust mihamarabb kivizsgálás szempontjából, jobb megelőzni a bajt!


Üdv, egy orvostanhallgató

2011. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!