Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy barátomba és eldobott, hogy kíméljen. Nem érdekel semmi. Nem tudom, hogy miért érdekeljen bármi is.. Ő volt az egyetlen barátom, rajta kívül "csak" család van, de velük nincs olyan viszonyban az ember, hogy ilyeneket elmondjon... Fogalmam sincs, hogy hogyan tovább. Semmit sem akarok az élettől, csak létezem.

Szeretnék kapcsolatot majd valamikor, de egy darabig biztos nem akarok megszeretni senkit és senkivel se érzelgősködni. Szeretnék tovább lépni, de semmi erőm nincs...


2011. nov. 30. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

most így érzed.

kicsit fújd ki a levegőt és ne gondolkozz ezeken.

minden valamiért történik.

olyan nincs,hogy semmit sem akarsz az élettől.Keress valami célt.

2011. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim :(
2011. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kellemes a helyzet, elveszítetted a barátod, és mondhatni 'pofáraestél..' De ne aggódj, idővel rendeződnek a dolgok, nagy úr ez:) Szép lassan lecseng benned is, most esetleg elterelni tudod a figyelmed, később pedig megbeszélitek a 'baráttal':)
2011. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos ez így "jó". Nehéz dolog barátnak lenni, pont az ilyen és hasonló helyzetek miatt. Ha ő nem viszonozta a szerelmed, akkor akármennyire is kegyetlennek tűnik, de ez a legjobb megoldás. Idővel elmúlik.
2011. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És most mi a fenét csináljak. Hogy tegyem túl magam rajta, hogy ennyire nem érek neki semmit...
2011. nov. 30. 21:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs célom, semmi. Pszichológus?
2011. nov. 30. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek céljaid, akkor keress. Egyébként meg nem kell keseregned azon, hogy "nem érsz neki semmit". 1. Ha nem érnél neki semmit, akkor valószínűleg nem kímélt volna meg téged. Igaz, hogy így is fáj, de minden bizonnyal ez a kisebbik rossz. 2. Nem azt kell figyelned, hogy másoknak mennyit érsz, hanem elsősorban önmagadnak kell megfelelned. Sajnos ilyen helyzetben természetes a fájdalom, a "kiégés", a "semmi nem érdekel" állapot. Egy idő után majd könnyebb lesz, de ahhoz fel kell dolgoznod ezt a traumát. Nálam is volt olyan, hogy azt hittem, belehalok a fájdalomba, de túléltem, itt vagyok, bár eleinte nagyon nehéz volt. Ha van kedved beszélgetni, írj privit, hátha tudok segíteni valamiben.
2011. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy idővel miért lenne könnyebb, igazi szereteten nem változtat az idő.
2011. nov. 30. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!