Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan oda jutottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan oda jutottunk, hogyha valakinek 16-17 évesen még nem volt kapcsolata ki kell nézni és cikizni kell?

Figyelt kérdés

A minap az egyik órán egy érdekes téma jött fel, a nemzetiségek, kisebbségek (és nem a cigányokról volt szó). Két osztálytársam - szerintem nagyon b*nkó stílusban - kiállt a véleménye mellett, a tanár kiküldte őket. Szünetbe próbáltunk vele beszélni, elmondani, hogy mi volt a baj (de hiába volt).

És amikor mondtam a fiúnak, hogy ha már kiáll a véleménye mellett normálisan tegye. Ebből oda lyukadtunk ki, hogy nekem még nem volt pasim és nem csókolóztam még és sose fogok senkinek kelleni. Az osztály egy része jót nevetett. Én persze nem hagytam és visszaszóltam neki, de nem durván.


Ez után az eset után elgondolkodtam, hogy ez tényleg gáz? Hogy ki kell nézni valakit, mert 16 évesen nem volt még pasija? Szerintetek??

És ezt sajnos egyre többször tapasztalom.:S


2011. dec. 1. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell.


Nem vagy te postaláda, hogy mindenki belédrakjon valamit. Se fagyitölcsér, amit mindenki kinyalhat.

Ha szerelmes vagy, hát legyél, de önmagában azért, mert a társadalom ezt várja, még ne pasizz.

Majd eljön az ideje.

2011. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell velük foglalkozni.

19 vagyok még szűz,lány

De már megtanultam kezelni az ilyen helyzeteket.

Az ő szegénységi bizonyítványuk , ha emiatt lenéznek téged.

Senki sem egyforma, és senki sem egyformán kezd el éretten gondolkozni- ahogy látom, az osztálytársaid sem azok,attól, hogy gondolom csókolóztak már meg volt már sok pasijuk vagy barátnőjük, még attól baromira nem érettek. Ez a gondolkozásukon is meglátszik.:)

2011. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük! Manapság sajnos az a trend a sok VV-n nevelkedett szerencsétlenek miatt...
2011. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak teljesen igaza van! Inkább légy magadra büszke, sokan már a gyereket tartják a kezükben ilyen idősen! Ne foglalkozz a sok tirpákkal :)
2011. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem izgat, hogy kinéznek-e, vagy lúzernat tartanak, mert épp nincs párkapcsolatom (már 2 éve). Nem fogok csak azért keresni valakit, hogy "cool" legyek a többiek szemében, vagy mert már unom a magányt vagy semmi hasonló okból sem.
2011. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves lány vagyok, és most kezd alakulni az első kapcsolatom. Körülöttem mindenkinek már volt barátja, de eddig nem cikiztek meg semmi, mert viszonylag érettek az osztálytársaim (már aki). Ne foglalkozz velük, majd neked is lesz, egyáltalán nem vagy elkésve:)
2011. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell velük foglalkozni. Csak saját magukat minősítik az ilyen viselkedéssel. Inkább örülj annak, hogy "különc" vagy! :) Nekem sem volt még soha kapcsolatom és soha nem is csókolóztam, de nem is érdekelt, hogy másoknak mi a véleménye erről, egyszerűen elengedtem a fülem mellett. ;)

21/f

2011. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Én szerelmes szeretnék lenni, szeretnék szeretni egy fiút és szeretném, hogy szeressen a fiú. Erre vágyom, nem arra, hogy meghúzzanak a pasik aztán meg dobjanak. Erre pedig egyenlőre várni kell és én várok türelmesen, nem zavar, hogy szűz vagyok, hogy nem volt még barátom.

Csak kicsit szíven ütött, amit ez a fiú mondott, mert eddig elég jóba voltunk. Sokszor segítettem neki, elmagyaráztam valamit, ha nem értett, ha hiányzott elküldtem neki a tananyagokat stb. meg sokat nevettünk és akkor olyat mond, hogy senki se fogok kelleni. Érdekes..

2011. dec. 1. 20:17
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Csak kicsit szíven ütött, amit ez a fiú mondott, mert eddig elég jóba voltunk. Sokszor segítettem neki, elmagyaráztam valamit, ha nem értett, ha hiányzott elküldtem neki a tananyagokat stb. meg sokat nevettünk és akkor olyat mond, hogy senki se fogok kelleni. Érdekes.."


Ilyenkor derül ki, hogy ki a kétszínű ember... Te csak magaddal foglalkozz és ne akarj megfelelni a félresikerült tinik elvárásainak:)

2011. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon is igazad van. Már tudom, kiben bízhatok az osztályban. Volt olyan lány, akivel amikor így lányok között beszélgettünk azt mondta nekem, hogy tök jó, hogy szűz vagyok, meg hogy milyen jó, hogy nem fekszek össze akárkivel és most olyan jót nevetett a történteken...
2011. dec. 1. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!