Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 vagyok, nem jött meg, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 vagyok, nem jött meg, nem nő. Összefüggés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok még nem jött meg(nem tudom miért:S), És elég kicsi is..."az". Van a kettőben összefüggés?

Lehet köze annak a dologhoz, hogy kisnövésű vagyok?


2011. dec. 2. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak lányok, akik később érnek. Ha 17 éves korodig ugyanez a helyzet, akkor menj orvoshoz, addig nem érdemes aggódni :)
2011. dec. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni 14/f :D
2011. dec. 2. 00:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ömmm...a kérdésből teljesen arra lehetett következtetni, h lány vagy, ugyanis a menstruáció szokott megjönni.

Te mit vársz? Nálad minek kéne megjönnie?

2011. dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg a spermám ha így jobban tetszik :D
2011. dec. 2. 00:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Megjött a spermám" úh, hát ez fájt.


Majd "megjön", ne aggódj :D de ha ezt a kifejezést ebben a formában használod, akkor bizony elég sokan ki fognak röhögni.

2011. dec. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És lehet, hogy azért nem nő (a péni$zem), mert még nem jött meg?

Vagy csak egyszerüen szerencsétlenül születtem?

2011. dec. 2. 00:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz az a első magömlés ami majd éjszaka álmodva fog megjönni. Gondolom erre értetted.
2011. dec. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen köszi!

És utána már nőni fog a péni$zem?

Csak mert nagyon gáz, és nem merem senkinek se elmondani, hogy kicsi, és így a legtöbb lánytól távol tartom magam.

2011. dec. 2. 01:01
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem az első magömlésem előtt is kicsi volt, most is az, de d.gni attól még kell, nem kell szégyenlősködni:D mondjuk te 14 évesen bőven ráérsz
2011. dec. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figy! A Mérettel nem kell foglalkozni mert lányoknál inkább a technika számít. Legalábbis normális lányoknál. 14 évesen hülyék még avgy inkább úgy fogalmazok hogy érettlen a gondolkodásuk és azt hiszik hogy a méret a lényeg de nem. A méretét ne mondd el senkinek. Ha normális a barátnőd akkor le fogja sz*rni hogy mekkora, de amúgy még nőni fog.


20/F

2011. dec. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!