Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van tobb fiu ismerosom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van tobb fiu ismerosom mint lany?

Figyelt kérdés
es miert kell a pasimnak ezert felteknynek lennie???
2011. dec. 2. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem lennél féltékeny ha a pasidat nők vennék körül?
2011. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de en nemtehetek rola
2011. dec. 2. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kedves, talán lefeküdnék veled...:D
2011. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
20
2011. dec. 2. 19:33
 5/8 sas15 ***** válasza:
azért van több fiú ismerősöd mert inkább fiúkkal ismerkedsz mint lányokkal. A pasid meg azért féltékeny, mert több pasival ismerkedsz mint csajjal.
2011. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
azért mert pasi vagy
2011. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
CSAJ VAGYOK
2011. dec. 2. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Na először az alsó kérdésre válaszolnék!

Miért kell féltékenynek lennie? Mert fiúkkal beszélgetsz, fiúkkal lógsz, magyarul folyton pasizol. Ha ehhez még társul az is hogy jól nézel ki, akkor gyakorlatilag te randizol folyton. Ne élj abba a tévhitbe hogy a fiúk kedvesebbek, vagy akármi, a-a, azért beszélgetnek veled mert akarnak valamit. Erről szól a világ. Én biztos hogy szóvá tenném a barátnőmnek ezt, és nagyon valószínű hogy szakítanék is vele ez miatt (bár ilyennel össze se jönnék).Miért? Mert ez k*rvás. (bocsi)

De te ezt nem nagyon fogod fel, vagy felfogod és élvezed, nem tudom. Nézd meg most, megkérdezték hogy hány éves vagy mert valaki lefeküdne veled. Te meg odaírtad...na ez már milyen? Ha az utcán utánad kiabálnak, hogy "add meg a címed, babám, este megvárlak és megb*szlak" Te megadod? (gondolom igen mert most is azt tetted).

Azt meg ne mond hogy arról nem tehetsz hogy ennyi fiú ismerősöd van. Mindenkivel leállsz. De ezek nem barátok, ezek potenciális veszélyei a kapcsolatodnak. A pasidat kiidegelheti, (előbb utóbb megunja és otthagy, és akkor nem ő volt a szemét, mert szólt.) Nem tudhatja hogy te mit csinálsz amikor velük lógsz. Városba mászkálsz? Parkba? Fagyiztok? Szexeltek fönn a szobádba?....

Ezen gondolkozz el. Mert én már láttam lányt fiú társaságba, és annak az volt az ára, meg az oka hogy ő bekerült oda, hogy körbeadták, semmi más. Döntsd el vállalod-e ezt, vagy nem. Ha vállalod hogy k*rva legyél, akkor ne húzd tovább a fiúd idegeit, és mond meg neki hogy...;ha ő kell neked, akkor viszont ezen változtass, mert neki is előbb utóbb elege lesz ebből és otthagy. Nem hiába féltékeny. Szerintem érthető miért. Remélem segítettem! Szép napot, szia!

2012. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!