Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemi szerv átoperálása után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi szerv átoperálása után (pl. : női-->férfi) lehet/van orgazmus?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy igen.
2011. dec. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én meg úgy h nem :)


ha valaki ellenekzőre alkotja a micsodáját akkor lehet h külsőleg úgy fog kinézni de belülről nem lesz olyan... pl egy pasi átvarratja magát nőnek attól még nem fog tudni kihordani egy gyereket mert hiányzik egy két alkatrész...

2011. dec. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


szóval ha nem rontanak el semmit akkor elég valószínű hogy van orgazmus

2011. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ma 8:02 vagyok. tovább olvastam, a férfi->nő operációnál nagyobb az esély az orgazmusra, meg sokkal sűrűbben végzik,a nő->férfi drágább és alapjáraton erekciója sem lehet, csak ha protézist is raknak be (aminek a használata elég körülményes, pumpálni kell jó sokáig..)
2011. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!