Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Én vagyok az idióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Én vagyok az idióta vagy én vagyok az idióta? :D

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám.. vagy is nincs semmi bajom csak kíváncsi vagyok valamire

Tehát, az miért van, hogy állítólag egy jóképű helyes srác vagyok( am abszolút nem így látom magam sőt rondának tartom magam)de valamiért egy lány se küld nekem "jeleket" mármint

nem várom el mert nekem kell kezdeményezni.. és az az érdekes, hogy amíg nem szólok egy csajszihoz rám se néz mint ha levegő lennék, ha megszólítom akkor meg szívesen beszélget velem és látom rajta, hogy tetszem neki ű, miért csináljátok ezt? mármint ez nem baj csak érdekel, mert sokszor azt szűröm le ebből, hogy nem is érdeklem az illetőt pedig a végén kiderül hogy nagyon is.. (köszi előre is )


2011. dec. 3. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mert a nők nem szeretik "elárúlni" magukat... egy két év múlva rájössz :)
2011. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és nem rokonok állították rólam, meg volt pár nagyon szép csajszi nem mintha ez lenne a mérvadó, aki mosolygott meg ilyenek, de a többség átnéz rajtam...
2011. dec. 3. 18:50
 3/16 anonim ***** válasza:
Te vagy az idióta:)
2011. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:DDDD köszi!
2011. dec. 3. 18:52
 5/16 anonim válasza:
Első válaszolónak igaza van. Másik meg az, hogy a lányok jobban szeretik ha egy pasi megy oda hozzájuk, nem ők egy pasihoz.
2011. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a tartás miatt. Mert még mindig az él a küztudatban, hogy a férfinak kell kezdeményezni. És sok lány ezt úgy veszi, h egy mosoly sem... :) De majd idővel remélem ez kihal... :)
2011. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy lány sok srácra mondja egyidejűleg, hogy helyes, de nem akar feltétlen egyikkel sem összejönni, de ha valakmelyik kezdeményez és a csaj úgy látja, hogy a srácnak lehet hogy bejön, akkor sokkal szívesebben beszélget vele stb...
2011. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert a férfiaknak kell kezdeményezni.
2011. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja és: Azért nem mer a legtöbbünk mosolyogni senkire, mert félünk, hogy egyáltalán nem jövünk be a srácnak és tök hülyének néz....
2011. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Fura, hogyha valaki mosolyog másokra, azt hülyének nézik. Sztem egy nő akkor a legszebb, ha vidám. Meg nem csak a nők miatt, de sokkal jobb az én napom is, ha látom, hogy a körülöttem levő emberek jól érzik magukat.

A kérdezőhöz szólva: Ne tartsd magad rondának. A nőknek van egy 6-7-8. érzékük, amivel észreveszik az önbizalom hiányos férfiakat. A leírásodból is azt szűröm le, hogy elég visszahúzódó vagy (bocs ha rosszul látom) és ez látszik az emberen már messziről is.

24/F

2011. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!